Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

721 547 750

logo

22 629 13 88

721 547 750

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Jakość usług szkoleniowych

Polbi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest liczącym się ośrodkiem szkoleniowym na rynku warszawskim oraz firmą obecną w segmencie edukacji online przywiązującą ogromną wagę do jakości świadczonych usług.

 

Stale dbamy o jakość oferowanych usług


Monitorujemy poziom zadowolenia naszych klientów. Dzięki anonimowym ankietom poznajemy wszelkie niedociągnięcia zgłaszane przez osoby biorące udział w zajęciach. Obecnie Polbi Sp. z o.o. nie posiada Certyfikatu Jakości ISO.

 

Troska o zadowolenie klientów


Naszą misją jest oferowanie usług szkoleniowych i doradczych dostosowanych do zmieniających się potrzeb naszych Klientów. Podstawą naszych działań jest badanie potrzeb rynku i troska o zapewnienie praktycznych i przydatnych rozwiązań z zakresu kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

 

Dobre oceny uczestników szkoleń i kursów


Znajdujące się w naszej ofercie edukacyjnej kursy, warsztaty, szkolenia stacjonarne i zajęcia online oraz seminaria  są traktowane jako użyteczne, wiarygodne i cenne źródło praktycznej wiedzy zawodowej. Cieszymy się dobrą opinią wśród naszych dotychczasowych uczestników szkoleń i kursów, klientów szkoleń zamkniętych oraz uczestników projektów finansowane ze środków Unii Europejskiej. Potwierdza to fakt, że chętnie powracają na nasze zajęcia bez względu na formułę.

 

Sprawdzeni renomowani wykładowcy


Współpracujemy ze sprawdzoną i kompetentną kadrą dydaktyczną dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości szkolenia i usługi doradcze, które podnoszą kwalifikacje, przyczyniają się do rozwoju kariery zawodowej czy pomagają w uzyskaniu zatrudnienia.

 

Ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług


Powyższą misję pragniemy wypełniać poprzez zaspokajanie wymagań i oczekiwań odbiorców usług szkoleniowych w sposób sprawny, rzetelny i zgodny z obowiązującymi normami prawnymi oraz ciągłe podnoszenie poziomu realizacji usługi szkoleniowej i obsługi klienta.

 

 

Jakość usług szkoleniowych - Polbi, Warszawa.

 

Co robimy?


Dokładamy starań by jakość naszych usług była na stale wysokim poziomie. Pragniemy też oczywiście znać Państwa opinie o naszych działaniach edukacyjnych. Dlatego:

  1. wprowadzamy, stosujemy i utrzymujemy oraz stale doskonalimy procedury oceny jakości oferowanych usług;
  2. przestrzegamy wdrożone procedury i instrukcje dbając o i realizację przez wszystkich pracowników i osoby współpracujące;
  3. zatrudniamy kadrę dydaktyczną posiadającą niezbędną wiedzę teoretyczną, doświadczenie zawodowe i wysokie umiejętności praktyczne;
  4. staramy się prowadzić usługi szkoleniowe w sposób sprawny, kompetentny z uwzględnieniem oczekiwań odbiorcy usługi;
  5. dbamy o podnoszenie jakości usług szkoleniowych i bezpośredniej obsługi uczestnika szkoleń i kursów stacjonarnych oraz zajęć on-line;
  6. nieustannie unowocześniamy metody nauczania i modernizujemy bazę szkoleniową;
  7. zapewniamy kompleksową informację dotyczącą oferty edukacyjnej i usług szkoleniowych oraz realizowanych kursów;
  8. zapewniamy dla każdej informacji będącej w posiadaniu Spółki należyty poziomu bezpieczeństwa i ochrony;
  9. analizujemy uwagi i sugestii uczestników naszych szkoleń i kursów oraz reagujemy na zgłaszane reklamacje;
  10. stale i rzetelnie badamy poziom satysfakcji klienta na podstawie udostępnianych anonimowych ankiet.

 

Archiwum


Od 16 marca 20218 roku do 15 marca 2021 Polbi Sp. z o.o. posługiwało się Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością obejmującym  przedmiot działalności: Organizacja i prowadzenie działalności edukacyjnej, kursów, szkoleń i doradztwa. Numer Certyfikatu Jakości: Nr 14556, Instytucja zaświadczająca: QS Zürich AG, certyfikat spełnia wymagania normy: ISO 9001:2015, data auditu: 2018-02-28, data wydania: 2018-03-16,  data ważności certyfikatu: 2021-03-15.

 

Certyfikat Jakości wg ISO 9001:2015 – Polbi Sp. z o.o. | ➡️ Dokument w formacie PDF.

Skip to content