logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

logo

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Formularze zgłoszeniowe na kursy i szkolenia

Formularze zgłoszeniowe – Zapisz się na szkolenie lub kurs!  Prześlij do nas wypełnione zgłoszenie (dokument formatu Word lub PDF) lub dokonaj zgłoszenia w formie elektronicznej (przez Internet).

 

Zgłoszenie na szkolenie – formularz (PDF)

Zgłoszenie na szkolenie – formularz (Word)

 


Czekamy na Państwa zgłoszenia

Zapisy na kursy i szkolenia. Formularze zgłoszeniowe do pobrania.Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać faksem pod numer: 22 699 59 15

Wypełnione zgłoszenie można przekazać  mailowo: biuro@polbi.pl

Dodatkowych informacji o zapisach udzielamy telefonicznie. Zadzwoń: 22 629 13 88.


Zachęcamy do dokonywania zgłoszeń w formie elektronicznej.

Zgłoszenie on-line jest dostępne na stronie z ofertą szkolenia. Zgłoszenia upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu lub kursie.


Potwierdzenie zapisu na szkolenie dokonanego przez Internet

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej otrzymają Państwo na podany e-mail potwierdzenie zgłoszenia w formacie PDF. Jeżeli potwierdzenie nie dotarło na wskazaną w zgłoszeniu skrzynkę mailową prosimy sprawdzić folder „SPAM”. Jeżeli nie jest możliwe odnalezienie potwierdzenia zgłoszenia prosimy o kontakt z biurem Polbi.


Terminy i formy płatności

Osoby fizyczne dokonują płatności najpóźniej w dniu szkolenia. Termin płatności za szkolenie dla firm wynosi 7 dni od wystawienia faktury. Uczestnicy szkolenia otrzymują faktury w dniu szkolenia. Płatności można dokonywać na konto bankowe lub gotówką w dniu szkolenia.


Rezygnacja z udziału w szkoleniu

Zamawiający może zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu.

  1. Gdy rezygnacja z udziału w szkoleniu nie wpłynie do Polbi do dnia rozpoczęcia kursu, Zamawiający zostanie obciążony pełnymi kosztami szkolenia.
  2. Jeżeli rezygnacja wpłynie do Polbi po wysłaniu potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu, Zamawiający zostanie obciążony kosztami w wysokości 50% ustalonej ceny w zgłoszeniu.
  3. Jeżeli rezygnacja ze szkolenia wpłynie do Polbi przed wysłaniem potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu do Zamawiającego – nie zostanie on obciążony żadnymi kosztami.

Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.


Odwołanie szkolenia

W przypadku, gdy szkolenie zostaje odwołane z przyczyn niezależnych zgłoszenie zostaje anulowane.


Potwierdzenie informacji o szkoleniu

Na 5 dni przed szkoleniem, droga mailową, zostaje wysłane potwierdzenie zawierające dokładne informacje o terminie i miejscu szkolenia.


Kontakt z działem szkoleń

Kontak w sprawie szkoleń i kursów z biurem Polbi - Warszawa. Informacje i zapisy. Zadzwoń: 22 629 13 88 lub napisz biuro@polbi.pl.Warszawa, Aleje Jerozolimskie 65/79, Centrum LIM, biuro – III piętro, budynek hotelu Marriott.

Sekretariat czynny w godzinach 9:00 – 17:00.

Telefon: 22 629 13 88, Fax: 22 699 59 15.

Mail: biuro@polbi.pl