logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

logo

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Formularze zgłoszeniowe na kursy i szkolenia

Formularze zgłoszeniowe – Zapisz się na szkolenie lub kurs! Dokonaj zgłoszenia w formie elektronicznej (zapisy przez Internet). Jeżeli preferujesz formę tradycyjną to prześlij do nas wypełnione zgłoszenie (dokument w formacie Word lub PDF).

 

Formularze zgłoszeniowe – dokumenty do pobrania


Zgłoszenie na szkolenie - formularz (PDF). Polbi, Warszawa.Zgłoszenie na szkolenie – formularz (PDF)

Zgłoszenie na szkolenie - formularz (Word). Polbi - Warszawa.Zgłoszenie na szkolenie – formularz (Word)

 

Czekamy na Państwa zgłoszenia


Zapisy na kursy i szkolenia. Formularze zgłoszeniowe do pobrania. Polbi - Warszawa.Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać ➡️ faksem pod numer: 22 699 59 15

Wypełnione zgłoszenie można przekazać ➡️ mailowo: biuro@polbi.pl

Informacji o zapisach udzielamy telefonicznie. ➡️ Zadzwoń: 22 629 13 88.

 

Zachęcamy do dokonywania zgłoszeń w formie elektronicznej.

Zgłoszenie on-line jest dostępne na stronie z ofertą szkolenia. Zgłoszenia upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu lub kursie.

 

Potwierdzenie zapisu na szkolenie dokonanego przez Internet

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej otrzymają Państwo na podany e-mail potwierdzenie zgłoszenia w formacie PDF. Jeżeli potwierdzenie nie dotarło na wskazaną w zgłoszeniu skrzynkę mailową prosimy sprawdzić folder „SPAM”. Jeżeli nie jest możliwe odnalezienie potwierdzenia zgłoszenia prosimy o kontakt z biurem Polbi.

 

Terminy i formy płatności

Osoby fizyczne dokonują płatności najpóźniej w dniu szkolenia. Termin płatności za szkolenie dla firm wynosi 7 dni od wystawienia faktury. Uczestnicy szkolenia otrzymują faktury w dniu szkolenia. Płatności można dokonywać na konto bankowe lub gotówką w dniu szkolenia.

 

Rezygnacja z udziału w szkoleniu

Zamawiający może zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu.

  1. Gdy rezygnacja z udziału w szkoleniu nie wpłynie do Polbi do dnia rozpoczęcia kursu, Zamawiający zostanie obciążony pełnymi kosztami szkolenia.
  2. Jeżeli rezygnacja wpłynie do Polbi po wysłaniu potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu, Zamawiający zostanie obciążony kosztami w wysokości 50% ustalonej ceny w zgłoszeniu.
  3. Jeżeli rezygnacja ze szkolenia wpłynie do Polbi przed wysłaniem potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu do Zamawiającego – nie zostanie on obciążony żadnymi kosztami.

Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.

 

Odwołanie szkolenia

Szkolenie, kurs lub warsztat komputerowy może zostać odwołany z przyczyn niezależnych od firmy Polbi. Osoby zapisane na szkolenie są informowane o tym fakcie a dokonane zgłoszenia są automatycznie anulowane.

 

Potwierdzenie informacji o szkoleniu

Na 5 dni przed szkoleniem, droga mailową, zostaje wysłane potwierdzenie zawierające dokładne informacje o terminie i miejscu szkolenia. UWAGA: W przypadku braku potwierdzenia Państwa uczestnictwa w szkoleniu  (telefonicznie lub mailowo na adres podany w zgłoszeniu) na 2 dni przed szkoleniem prosimy o kontakt na numer tel. 22 629 13 88 w celu upewnienia się, że zgłoszenie do nas dotarło.

 

Kontakt z działem szkoleń


Zapisy na szkolenia. Kontakt w sprawie szkoleń i kursów z biurem Polbi - Warszawa. Informacje - Zadzwoń: 22 629 13 88 lub napisz biuro@polbi.pl.Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Centrum LIM, biuro – III piętro (budynek hotelu Marriott).

Sekretariat czynny w godzinach 9:00 – 17:00.

Telefon: 22 629 13 88.

Fax: 22 699 59 15.

e-mail: biuro@polbi.pl