Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

biuro@polbi.com.pl

logo

22 629 13 88

biuro@polbi.com.pl

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Gwarancja zadowolenia

Oferując nasze usługi szkoleniowe zawsze pamiętamy o zadowoleniu naszych słuchaczy. Gwarancja zadowolenia i satysfakcja uczestników szkolenia to nasz priorytet.

 

Gwarancja zadowolenia, satysfakcji


Organizując szkolenia, warsztaty i kursy zawsze staramy się zapewnić najwyższy poziom realizowanego szkolenia, pamiętamy o naszych priorytetach i dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia spełniały Państwa oczekiwania i towarzyszyła im gwarancja zadowolenia. Jest ważne dla nas, aby wszystkie osoby biorące udział w szkoleniach, miały poczucie satysfakcji korzystając z naszych usług.

 

Gwarancja zadowolenia i satysfakcja ze szkolenia. Polbi - Warszawa, szkolenia dla firm.

Dbamy aby szkolenia przebiegały w komfortowej atmosferze – to gwarancja zadowolenia.

 

Doświadczeni wykładowcy – praktycy


Naszą kadrę dydaktyczną zawsze stanowią najlepsi trenerzy, specjaliści i eksperci w swojej dziedzinie. Ich poziom wiedzy, doświadczenie zawodowe, umiejętności praktyczne oraz predyspozycje dydaktyczne zapewniają najwyższy merytoryczny poziom szkolenia. Nasi wykładowcy, trenerzy, konsultanci i prelegenci współpracują z nami od wielu lat.

 

Aktualność oferty – podążamy za zmianami prawa


Na bieżąco dbamy o aktualność tematyki i jej dostosowanie do zmieniającego się stale stanu prawnego. Wprowadzamy do oferty szkoleniowej nowe pozycje, aktualizujemy i dostosowujemy już oferowane. Trzymamy rękę na pulsie. Podczas szkoleń zwracamy uwagę na projekty nowych regulacji prawnych i ich ewentualny skutki.

 

Organizacja szkolenia, jakości obsługi


Staramy się, aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o szkoleniach, zasadach i formach dokonywania zgłoszeń, byli właściwie powiadamiani o rejestracji zgłoszeń, znali akceptowane terminy i formy płatności, odpowiednio wcześnie znali czas, miejsce i godziny prowadzenia zajęć oraz bez trudu mogli uzyskać odpowiedź na każde pytanie dotyczące organizacji szkoleń.

 

Dyplom/Certyfikat – potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu

Gwarancja zadowolenia po szkoleniu. Uczestnicy zajęć otrzymują Zaświadczenie o ukończeniu kursu. Wzór dokumentu. Jesteśmy placówką oświatową dzięki czemu jesteśmy w stanie po szkoleniu udokumentować Państwa udział w zajęciach dokumentem honorowanym przez instytucje rynku pracy i pracodawców. Przemawia za tym fakt, że wydajemy dokumenty zgodne z przepisami Ministra Edukacji Narodowej dotyczącymi kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Każdy Każda osoba, która ukończyła kurs czy szkolenie otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku do tych przepisów. „Zaświadczenie o ukończeniu kursu” to coś więcej niż certyfikat czy dyplom ze szkolenia.

 

Gwarancja zadowolenia – dbamy o Państwa komfort


Nie możemy wpływać na pogodę ale na wybór sal wykładowych już tak. Każda z sal szkoleniowych, w które prowadzimy zajęcia musi spełniać odpowiedni standard komfortu uczestników szkolenia, nie powinna mieć barier architektonicznych dla niepełnosprawnych oraz posiadać pełne wyposażenie dydaktyczne.

 

Wielkość grupy ma znaczenie


Zajęcia prowadzimy w grupach maksymalnie 30 osobowych. Przeważnie są one mniej liczne (15 – 20 osób). Umożliwia to indywidualne podejście wykładowcy lub prowadzącego ćwiczenia do uczestników zajęć. Ma to duże znaczenie dla uczestników zajęć, którzy podczas szkolenia mogą zadawać pytania prowadzącemu i jest szczególnie ważne podczas warsztatów komputerowych. Tymi samymi zasadami kierujemy się oferując szkolenia on-line (webinaria).

 

Korzystne ceny szkoleń


Nasze usługi oferujemy po atrakcyjnych cenach. Mamy nadzieję, że nasze ceny są zawsze dopasowane do oczekiwań odbiorców i są adekwatne do oferowanej usługi. Aby dodatkowo zadowolić zamawiających nasze usługi proponując naszym klientom liczne rabaty i atrakcyjne promocje cenowe. Nie obawiamy się konkurencji – korzystając z wyszukiwarek internetowych i baz szkoleń możecie Państwo sami sprawdzić, co i w jakiej cenie jest w danej chwili dostępne na rynku szkoleń.

 

Dogodne terminy szkoleń


Układając kalendarz szkoleń mamy na względzie specyfikę Państwa pracy zawodowej i ewentualny okresowy natłok pracy. Wybieramy na poszczególne terminy szkoleń te dni miesiąca, w których ewentualny Państwa udział w szkoleniu nie będzie kolidował z obowiązkami zawodowymi.

 

Lokalizacja – centrum miasta, dogodny dojazd


Doskonała lokalizacja to gwarancja zadowolenia.

Zapraszamy do Lublina, Łodzi, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Proponując nasze usługi szkoleniowe troszczymy się o to, żeby dotarcie na zajęcia nie stanowiło trudności.

Nasze sale szkoleniowe zawsze są zlokalizowane w centrum, niedaleko od dworców autobusowych i kolejowych i są dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta.

W Warszawie prowadzimy szkolenia, kursy i warsztaty w Centrum LIM (budynek hotelu Marriott) oraz centrum szkoleniowym Central Tower.

 

 

Szkolenia zamknięte, wewnętrzne, na zamówienie


Jeżeli nasza oferta szkoleń nie spełnia Państwa oczekiwań proponujemy przeprowadzenie szkolenia w formie zamkniętej. Szkolenia takie są dedykowany konkretnej firmie czy instytucji, uwzględniając indywidualne oczekiwania zamawiającego. Klient decyduje o miejscu szkolenia, czasie trwania zajęć, liczbie uczestników, a  co najważniejsze o programie szkolenia. Dajemy również możliwość wyboru zdalnej formy szkolenia (internetowe szkolenia on-line, webinarium).

 

Ankieta oceny szkolenia


Zachęcamy naszych słuchaczy do podzielenia się swoimi opiniami o naszych szkoleniach. Podczas zajęć udostępniamy ankiety oceny szkolenia, za pomocą których można ocenić poziom zajęć, wiedzę i przygotowanie merytoryczne wykładowcy, bazę lokalową oraz swoje spostrzeżenia dotyczące szkolenia i sugestie dotyczące następnych szkoleń. Ankietę oceny szkolenia można też pobrać ze strony internetowej.

 

Portale społecznościowe – Facebook, Twitter


Facebook - Polbi. Fanpage.Twitter - Polbi.Na bieżąco staramy się być z Państwem w kontakcie. Informacje o naszych poczynaniach, ważne informacje związane ze szkoleniami oraz korzystne oferty cenowe poinformujemy na Facebooku i Twitterze. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Twittera i fanpage na Facebooku, na których można zapoznać się również z naszymi nowościami szkoleniowymi.

 

Strona internetowa Polbi


Pragniemy, by nasza strona internetowa była jak najbardziej funkcjonalna i gwarantowała łatwość odszukania potrzebnego szkolenia oraz dawała możliwość wygodnego i szybkiego sposobu dokonania zapisu na udział w zajęciach. Stale rozwijamy naszą stronę internetową, tak by zawierała wszystkie informacje związane z organizacją szkolenia, umożliwiała porównanie nasze oferty z konkurencją oraz dawała podstawy do właściwego wybór szkolenia spełniającego Państwa oczekiwania. Zakładka „Kontakt” to najlepsze miejsce aby zadać nam pytanie.

 


Dobre szkolenie to gwarancja zadowolenia – wiemy, co to znaczy!


 

Nasze szkolenia i kursy ukończyło już tysiące osób. Wydawane przez nas zaświadczenia o ukończeniu kursu cieszą się renomą i uznaniem na rynku pracy. Firma Polbi jest doskonale kojarzona i znana, o czym świadczy fakt wieloletniej współpracy wieloma podmiotami w zakresie szkoleń dla firm, instytucji czy urzędów. Spora część naszych słuchaczy trafia do nas z polecenia dotychczasowych absolwentów. Bez obaw mogą do nas zawitać również ci, którzy nie zetknęli się dotąd z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że nasze szkolenia są doskonałą ofertą na warszawskim rynku usług szkoleniowych. Polecamy też zajęcia organizowane w Lublinie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu czy Wrocławiu. Zachęcamy również do udziału w webinariach – korzystaj z naszych szkoleń on-line.

 

Polbi – System Zarządzania Jakością. Certyfikat wg normy ISO 9001:2015.


Gwarancja zadowolenia potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2015.

Posiadamy Certyfikatu Jakości ISO 9001:2015 w zakresie organizacji i prowadzenia działalności edukacyjnej, kursów, szkoleń i doradztwa. Stała troska o zadowolenie uczestników szkoleń, kursów i warsztatów została zaświadczona przez QS Zürich AG. Nasza Polityka Jakości została zakomunikowana wszystkim naszym pracownikom i osobom współpracującym.

Skip to content