Grzegorz Tomala - prawnik, doradca podatkowy, ekspert, wykładowca, trener, dydaktyk, szkoleniowiec.


 Grzegorz Tomala - współpracownik firmy szkoleniowej - Polbi. Wykładowca i prelegent. Doradca podatkowy, prawnik i ekspert z zakresu podatku VAT.
 

Prawnik, doradca podatkowy, ekspert i wykładowca

Prawnik, absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Łódzkie. Doradca podatkowy, specjalista z zakresu podatków, konsultant. Były pracownik Izby Skarbowej. Autor i współautor licznych publikacji branżowych. Wykładowca, szkoleniowiec, trener z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym.


  WYKSZTAŁCENIE,  DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, WIELOLETNIA PRAKTYKA

Grzegorz Tomala to absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Łódzkie. Ukończył podyplomowe studia prawa podatkowego w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie. Prawnik i były pracownik Izby Skarbowej.


 DORADCA PODATKOWY, PARTNER KANCELARII DORADZTWA PODATKOWEGO

Doradca podatkowy. Uprawnienia do wykonywania zawodu doradcy podatkowego uzyskał na podstawie egzaminu kwalifikacyjnego złożonego w 2002 roku. Grzegorz Tomala działalność doradcy podatkowego wykonuje od 2003 roku. Jest partnerem w kancelarii doradztwa podatkowego. Lista doradców podatkowych - Nr wpisu: 09819.  Zobacz szczegóły …


 PROBLEMATYKA PRAWA PODATKOWEGO, SPECJALIZACJA

Od początku swojej kariery zawodowej zajmuję się prawem podatkowym. Specjalizujący się w szczególności w problematyce podatku od towarów i usług - VAT.


 GRZEGORZ TOMALA - AUTOR I WSPÓŁAUTOR LICZNYCH PUBLIKACJI

Autor szeregu publikacji z zakresu prawa podatkowego, w tym kilku książek z zakresu podatku VAT wydanych przez Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr (ODDK) oraz licznych artykułów z na łamach prasy fachowej (m.in. Rzeczpospolitej) i portali internetowych (np. Portal F-K).


 PUBLIKACJE KSIĄŻKOWE AUTORSTWA GRZEGORZ TOMALI

  • "Podatek VAT w jednostkach sektora finansów publicznych (z suplementem elektronicznym)." Wydawnictwo ODDK

  • "Centralizacja w zakresie podatku VAT jednostek samorządu terytorialnego." Wydawnictwo ODDK

  • "Instrukcja stosowania kas rejestrujących z wzorcową dokumentacją i nowymi ewidencjami (z suplementem elektronicznym)." Wydawnictwo ODDK

  • "Jednolity plik kontrolny w podatku VAT - wskazówki dla księgowych." Wydawnictwo ODDK

 

Marcin Perlikowski. Szkolenia z zakresu podatków PIT, CIT i VAT. Faktura VAT..Szkolimy zainteresowanych tematyką rozliczeń podatkowych. Zajęcia prowadzi Grzegorz Tomala, specjalista z zakresu podatku od towarów i usług (VAT).   

 TEMATYKA SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ GRZEGORZA TOMALĘ

Tematyka objęta zakresem realizowanych szkoleń:

  • Podatek od towarów i usług (VAT) - aktualne regulacje, najnowsze zmiany, wybrane zagadnienia, orzecznictwo i interpretacje.

  • Faktura VAT - dokumentowanie transakcji, prawa i obowiązki podatnika.

  • Podatek od towarów i usług w obrocie międzynarodowym. Wewnątrzwspólnotowy VAT w imporcie i eksporcie towarów lub usług.

  • Podatek VAT w sektorze budowlanym.

  • Podatek VAT dla jednostek sektora finansów publicznych.

  AKTUALNA OFERTA REALIZOWANYCH KURSÓW I SZKOLEŃ

 

Aktualna oferta szkoleń dostępna w zakładce

Serdecznie zapraszamy na szkolenia!

 

Kursy dla księgowych i szkolenia kadrowo-płacowe. Polbi-Warszawa.