Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

721 547 750

logo

22 629 13 88

721 547 750

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Marta Majszyk-Świątek – Ekspert branży kosmetycznej, wykładowca

Marta Majszyk-Świątek – Kosmetolog, technolog produkcji kosmetyków i biolog analityczny, safety assessor. Wykładowca i trener. Ekspert i praktyk branży kosmetycznej. Członek Krajowej Izby Kosmetologii.

 

Marta Majszyk-Świątek – Ekspert branży kosmetycznej, kosmetolog, wykładowca


Marta Majszyk-Świątek. Wykładowca, kosmetolog, technolog produkcji kosmetyków, safety assessor.

Polbi – Marta Majszyk-Świątek

Polbi - Warszawa. Marta Majszyk-Świątek. Wykładowca i trener.   MARTA MAJSZYK–ŚWIĄTEK

 

Kosmetolog i technolog produkcji kosmetyków. Safety Assessor do spraw  produktów  kosmetycznych. Ekspert i praktyk branży kosmetycznej.

Wykładowca i trener i nauczyciel akademicki. Uczestniczy w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach. Aktywny członek Krajowej Izby Kosmetologii.

Marta Majszyk-Świątek wykonuje Raporty Oceny Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego i i analizy etykiety kosmetyku, pomaga we wprowadzeniu produktu kosmetycznego na rynek.

Wykształcenie – Marta Majszyk-Świątek jest absolwentką kosmetologii oraz biologii analitycznej. Z wykształcenia jestem kosmetologiem, biologiem analitycznym i technologiem produkcji kosmetyków. Posiada również wykształcenie pedagogiczne.

 

Wykładowca, trener i prelegent – Wykładowca i nauczyciel i akademicki. Uczestniczy w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach.

 

Praktyk, doświadczenie zawodowe – Marta Majszyk-Świątek pracuje jako kosmetolog, technolog produkcji kosmetyków i biolog analityczny. Specjalizuję się w spersonalizowanych terapiach zabiegowych.

 

Safety Assessor ds. produktów kosmetycznych – Marta Majszyk-Świątek pełni również funkcje Safety Assessor ds. produktów kosmetycznych. Prowadzi audyty u klientów z branży produkcji kosmetyków wizytując fabryki gdzie weryfikuje stosowane tam standardy. Wykonuje m.in. Raportu Oceny Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego i analizy etykiety oraz prowadzi doradztwo związane ze zmianą receptury w przypadku niezgodności.

 

Wprowadzenie kosmetyku na rynek – Aby każdy kosmetyk obecny na rynku był zgodny z prawem, bezpieczny i jak najbardziej dostosowany do potrzeb skóry potrzeba wiedzy i doświadczenia na pomysł produktu, jego recepturę, opakowanie oraz dokumentację potrzebną do wprowadzenia produktu kosmetycznego na rynek.

 

Konsultacje receptury kosmetyku i próbki – Marta Majszyk-Świątek pomaga przedsiębiorcom w tworzeniu lub konsultacji receptury oraz przygotowania próbek kosmetyku, przygotowaniu próby półtechnicznej oraz wykonanie niezbędnych badań, przygotowaniu Raportu Oceny Bezpieczeństwa oraz wyprodukowaniu gotowego kosmetyku.

 

Ekspert kosmetologii – Marta Majszyk-Świątek prowadzi blog ekspercki oraz media społecznościowe z tematyki kosmetologicznej i technologicznej. Jest kosmetologiem z holistycznym podejściem do skóry i organizmu. Prowadzi własne stronę internetową https://martamajszyk.pl/

 


Polbi - Uczymy tego na czym się znamy - Branża kosmetyczna. Szkolenia stacjonarne i kursy online


 

Marta Majszyk-Świątek – Korzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta

Zapraszamy do udziału w warsztatach, szkoleniach i kursach, które prowadzi w Polbi Marta Majszyk-Świątek

Aktualne propozycje znajdziesz w kategorii szkoleń – Kosmetyki

Skip to content