Polbi

Monika Brzostowska – Doradca podatkowy, księgowa, wykładowca

Monika Brzostowska – Doradca podatkowy, współtworząca i prowadząca kancelarię podatkową KiB (Kubiesa i Brzostowska), praktyk i doświadczona księgowa, wykładowca z zakresu podatków posiadająca bogate doświadczenie dydaktyczne.

 

Monika Brzostowska – Księgowa, ekspert i doradca podatkowy


Monika Magda Brzostowska – Doradca podatkowy, księgowa, wykładowca

Polbi - Warszawa. Monika Brzostowska – Wykładowca  

 

MONIKA BRZOSTOWSKA

Monika Magda Brzostowska jest ekspertem i praktykiem w obszarze prawa podatkowego i prowadzenia księgowości. Jest doradcą podatkowym wspierającym i doradzającym podatnikom w ramach kancelarii podatkowej KiB. Prowadzi liczne szkolenia z zakresu podatków, prawa pracy i ZUS dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

 


Doradca podatkowy – Monika Magda Brzostowska jest doradcą podatkowym wpisanym na listę pod numerem 13753.

 


Doświadczona księgowa i doradca procesów biznesowych –  Specjalizuje się w podatkach – doświadczenie zawodowe zdobywała przy boku doradcy podatkowego oraz w jednej z największych Kancelarii Rachunkowo-Prawnych w Białymstoku. Pracowała także w dziale księgowym spółki prawa handlowego.

 


Założycielka kancelarii podatkowej – Monika Magda Brzostowska współtworzy i prowadzi kancelarię podatkową KiB (Patrycja Kubiesa i Monika Brzostowska). Zakres oferowanych przez kancelarie KiB usług obejmuje analizy podatkowe, doradztwo transakcyjne, pomoc w uzyskiwaniu wsparcia w finansowaniu działalności i prowadzenia rozliczeń w ramach umów kredytowych, tworzenie nowych podmiotów gospodarczych,  obsługę korporacyjna spółek,  procesów restrukturyzacji oraz reprezentowanie Klientów przed Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami kontroli państwowej.

 


Doradztwo podatkowe oraz usługi księgowe – Posiadając wieloletnie praktyczne doświadczenie w księgowości, w sprawach ewidencji podatkowej i rozliczeń i finansowych oferuje w ramach prowadzonej kancelarii podatkowej KiB kompleksową pomoc i doradztwo swoim Klientom. Monika Brzostowska pomagają w nadzorowaniu prowadzonych w spółkach procesów księgowo-podatkowych i rozliczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych.

 


Kompleksowa obsługa księgowa – Trzeba podkreślić, że Kancelaria KiB oferuje Klientom szeroki wachlarz usług księgowych tj.: prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie rozliczeń na zasadach Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych oraz budżetów, analiz cash flow czy raportów zarządczych.

 


Sprawy kadrowo-płacowe – W trosce o komfort swoich klientów założycielki Kancelarii KiB (Patrycja Kubiesa i Monika Brzostowska) podchodzą kompleksowo nie tylko do obsługi działań księgowo-podatkowych ale również do prowadzenia spraw kadrowo-płacowych (sporządzanie list płac, umów zleceń, umów o dzieło i umów o pracę oraz dokumentacji i rozliczeń z ZUS).

 


Wykształcenie – Monika Magda Brzostowska jest absolwentką wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Ukończyła studia podyplomowe z finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na ww. wydziale, jak również studia podyplomowe z doradztwa podatkowego na wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

 


Uczestnictwo w stowarzyszeniach.  Monika M. Brzostowska jest członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przy oddziale białostockim.

 


Wykładowca – Jako trener posiada bogate doświadczenie dydaktyczne, które zdobyła dzięki współpracy z licznymi firmami branży szkoleniowej. Prowadzi liczne szkolenia dla prowadzących działalności gospodarczą i firm zainteresowanych podatkami i ich rozliczaniem, księgowością i sprawami wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych. Autorka i współautorka publikacji z prawa podatkowego.

 


Szkolenia i webinary – Swoim bogatym doświadczeniem zawodowym i praktyczną wiedzą Monika Brzostowska dzieli się podczas licznych szkoleń podatkowych. W trakcie organizowanych webinarów prezentuje i omawia nowości w prawie podatkowym i przepisy wpływające na prowadzenie księgowości oraz regulacje wpływające na prowadzenie działalności gospodarczej a także wskazuje możliwości wyboru i dokonywania najkorzystniejszych sposobów dokonywania rozliczeń z urzędem skarbowym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 


Tematyka prowadzonych szkoleń – Pośród praktycznych warsztatów kierowanych do właścicieli i pracowników biur rachunkowych, osób zatrudnionych w działach księgowości i rozliczeń  kadrowo-płacowych oraz przedsiębiorców można znaleźć takie tematy jak: Opłacanie składki zdrowotnej na nowych zasadach; VAT – Zmiany w podatku od towarów i usług, pakiet SLIM VAT; VAT – Najczęściej popełniane błędy w rozliczaniu podatku od towarów i usług, praktyczne sposoby jak unikać nieprawidłowości; Zwolnienia i ulgi podatkowe dla przedsiębiorców; CIT i PIT – Podatek u źródła (WHT), najnowsze zmiany i aktualne problemy.

 

Monika Brzostowska – Korzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta


Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach podatkowych i szkoleniach. Aktualne propozycje znajdziesz w kategorii szkoleń: Podatki – PIT, CIT, VAT