Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

721 547 750

logo

22 629 13 88

721 547 750

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Patrycja Kubiesa – Ekspert i doradca podatkowy

Patrycja Kubiesa – Doradca podatkowy, praktyk. Wykładowca prowadzący liczne szkolenia i warsztaty podatkowe. Założycielka kancelarii podatkowej, specjalista i ekspert w obszarze podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług.

 

Patrycja Kubiesa – Doradca i ekspert podatkowy, praktyk, wykładowca


Patrycja Kubiesa – Doradca podatkowy, praktyk i wykładowca. Założycielka kancelarii podatkowej, specjalista i ekspert w obszarze podatkowym.

Patrycja Kubiesa

Polbi - Warszawa. Patrycje Kubiesa  PATRYCJA KUBIESA

 

Doradca podatkowy oferujący pomoc i doradztwo podatkowe oraz usługi księgowe w ramach prowadzonej Kancelarii Kubiesa i Brzostowska.

Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego.

Doświadczony wykładowca, trener i konsultant. Prowadzi szkolenia podatkowe tradycyjne i online.

 

Doradca podatkowy – Patrycja Kubiesa jest doradcą podatkowym wpisanym na listę doradców podatkowych pod numerem 13829.

 

Doświadczenie zawodowe i praktyka – Doświadczenie zawodowe zdobywała w środowisku międzynarodowej korporacji na stanowisku kierowniczym, gdzie była odpowiedzialna za całokształt procesów finansowych spółek grupy, udział w procesach due diligence, M&A oraz w branży budowlanej i energetyce (m.in. kierownik działu finansowego w branży odnawialnych źródeł energii).

 

Specjalizacja podatkowa – Patrycja Kubiesa specjalizuje się w obszarze podatku dochodowego od osób prawnych (CIT/PDOP) oraz podatku od towarów i usług (VAT/PTU).

 

Założycielka kancelarii podatkowej – Patrycja Kubiesa wraz z Moniką Brzostowską powołały do życia „Kancelarię Podatkową Kubiesa i Brzostowska”.

 


Kancelaria Podatkowa Kubiesa i Brzostowska. Szkolenia i doradztwo.


 

Pomoc i doradztwo podatkowe oraz usługi księgowe – Posiadając wieloletnie praktyczne doświadczenie w księgowości, w sprawach podatkowych i finansowych oraz w pracy ze spółkami prawa handlowego oferują kompleksową pomoc i doradztwo swoim Klientom.  Patrycja Kubiesa z Moniką Brzostowską pomagają w sprawach związanych z przejmowaniem spółek, nadzorowaniem prowadzonych procesów księgowo-podatkowych, outsorcingiem usług księgowych.

 

Uczestnictwo w stowarzyszeniach – Członek zwyczajny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przy oddziale krakowskim oraz członek Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego.

 

Wykształcenie – Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Wydziale zarządzania AGH w Krakowie. Z wykształcenia jest także dydaktykiem, który prowadził zajęcia naukowe i posiada wiedzę oraz doświadczenie w efektywnym przekazywaniu wiedzy.

 

Szkolenia i webinary – Swoją praktyczną wiedzą i zdobytym doświadczeniem zawodowym Patrycja Kubiesa dzieli się z uczestnikami prowadzonych szkoleń podatkowych. W ramach organizowanych webinarów omawia aktualności podatkowe i przepisy wpływające na prowadzenie działalności gospodarczej a także wskazuje nowe obszary zagadnień podatkowych i księgowych.

 


Polbi - Uczymy tego na czym się znamy - Patrycja Kubiesa.


 

Patrycja Kubiesa – Korzystaj z wiedzy i doświadczenia eksperta

Zapraszamy do udziału w warsztatach podatkowych i szkoleniach, które prowadzi w Polbi Patrycja Kubiesa.

Aktualne propozycje znajdziesz w kategorii szkoleń: Podatki – PIT, CIT, VAT

Skip to content