Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

biuro@polbi.com.pl

logo

22 629 13 88

biuro@polbi.com.pl

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Forma działalności gospodarczej

Uczestnicy kursu

Dane do faktury

Dane kontaktowe

Uwagi

Obrót hurtowy lekami – aktualne zmiany w prawodawstwie a próby wprowadzenia nowych modeli biznesowych.

Szkolenie przybliżające „Bezpieczne modele biznesowe” w obrocie hurtowym w aspekcie uwarunkowań prawnych dotyczących produktów leczniczych. Omówienie stosowanych modeli w aspekcie zgodności z obowiązującymi przepisami – szanse i zagrożenia.

 

Obrót hurtowy produktami leczniczym – „Bezpieczne modele biznesowe”

Zajęcia prowadzi Zbigniew Niewójt


Szkolenie: 1 dzień, 6 godzin, zajęcia: 10:00 – 16:00

 

Obrót produktami leczniczym - Szkolenie: Bezpieczne modele biznesowe.

 

Wprowadzenie


Jednym z głównych czynników podniesienia konkurencyjności oraz stabilnego wzrostu każdego przedsiębiorstwa jest wykorzystanie efektywnego modelu biznesowego. W przypadku obrotu hurtowego produktami leczniczymi jest to trudne gdyż napotyka szereg barier prawnych związanych ze specyfiką tych produktów.

 

Adresaci szkolenia


Szkolenie prezentujące „bezpieczne modele biznesowe” w obrocie hurtowym w aspekcie uwarunkowań prawnych dotyczących produktów leczniczych jest adresowane do osób uczestniczących, na różnych szczeblach, w systemie dystrybucji na poziomie wytwórcy,  hurtowni farmaceutycznej, pośredników w zakresie obrotu hurtowego jak też firm logistycznych uczestniczących fizycznie w takim obrocie.

Zapraszamy przede wszystkim menadżerów firm farmaceutycznych, kierowników i osoby odpowiedzialne hurtowni farmaceutycznych oraz pracowników działów zaopatrzenia, logistyki, marketingu i dystrybucji.

 

Cel szkolenia


Szkolenie ma na celu przegląd najczęściej występujących prób wprowadzenia nowych modeli biznesowych w obrocie hurtowym lekami wobec aktualnych zmian w prawodawstwie, dotykających bezpośrednio lub pośrednio obrotu hurtowego.

 

Zakres szkolenia


Podczas szkolenia prowadzący przedstawi w aspekcie praktycznym najważniejsze zagrożenia związane z przekroczeniem  przepisów, w tym dotyczących penalizacji i odpowiedzialności osób fizycznych.

Udział w szkoleniu dotyczącym obrotu hurtowy produktami leczniczym pozwoli uczestnikom na zaplanowanie ewentualnej zmiany lub dostosowania posiadanych „modeli biznesowych” do aktualnych regulacji prawnych.

 

Opinie uczestników szkolenia

Na bieżąco prowadzimy ocenę jakości oferowanych usług. Zobacz, jak oceniane są poszczególne edycje szkolenia dla farmacji, w tym prowadzone przez Zbigniewa Niewójta – Raporty Oceny Szkolenia.

 

Wykładowca – ekspert i praktyk


Zbigniew Niewójt wielokrotnie uczestniczył w procesie tworzenia przepisów prawa oraz jego egzekwowania, jest więc osobą dającą gwarancję wyjaśnienia wszystkich wątpliwości towarzyszących praktycznego stosowania zmienianych przepisów prawa farmaceutycznego wpływających na działalność podmiotów branży hurtowego obrotu produktami leczniczymi (lekami). Należy podkreślić, że Zbigniew Niewójt jest absolwentem Master of Business Administration (MBA) – na Wydziale Zarządzania Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Kontakt w sprawie szkolenia


Obrót hurtowy produktami leczniczym - „Bezpieczne modele biznesowe”. Kontakt z sprawie szkolenia. Polbi - Warszawie.Koordynator szkolenia

Joanna Ajdys

tel. 22 629 13 88.

szkolenia@polbi.pl

Program

Szkolenie: Obrót hurtowy produktami leczniczym - „Bezpieczne modele biznesowe”. Polbi - Warszawa.

 

Omówienie najczęściej stosowanych modeli biznesowych w obrocie hurtowym w aspekcie ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.   Praktyczne przedstawienie ewentualnej kolizji wybranych „modeli biznesowych” z nowymi przepisami  oraz propozycje zmian lub dostosowania takich modeli.

 

Identyfikacja zagrożeń związanych ze zmianą optyki i radykalizacją przepisów prawa farmaceutycznego. Praktyczne omówienie przepisów, które powodują utrudnienie działalności także dla podmiotów, pracujących zgodnie z przepisami prawa.

 

Dopuszczalna działalność marketingowa i reklamowa w hurtowni farmaceutycznej. Marketing farmaceutyczny:  Lek towar specyficzny – cechy rynku produktów leczniczych.

Szkolenie on-line


Szkolenie online, webinar, internetowe kursy i warsztaty - Polbi.


Szkolenia on-line są nowoczesną, zdalną formą prowadzenia zajęć umożliwiającą przesyłanie uczestnikom zajęć relacji „na żywo„ obejmującej prelekcje, wykłady i ćwiczenia oraz zapewniającą  dostęp do przygotowanych prezentacji.

 

Wymagane sprzętowe


🖥️ Komputer, laptop, tablet lub smartfon.

🌐 Stabilne podłączenie do Internetu.

⚙️ Przeglądarka internetowa – najnowsze wersje: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, Opera.

🔊 Głośniki lub słuchawki.

 

GetResponse – wirtualna sala szkoleniowa


GetResoponse - Webinarowa platforma szkoleniowaNasi wykładowcy i trenerzy dzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniami za pośrednictwem platformy szkoleniowej – Webinary GetResponse.

 

Uczestnictwo w szkoleniu – logowanie na zajęcia


🕘 Najpóźniej w dniu poprzedzającym szkolenie otrzymasz e-mail z linkiem do platformy szkoleniowej.

⌛️ Zachęcamy do odwiedzenia tzw. wirtualnej poczekalni aby sprawdzić poprawności połączenia.

 

Jak zapisać się na szkolenie on-line?


Zapisz się na szkolenie on-line a my za pośrednictwem poczty elektronicznej zajmiemy się całą resztą:

 • poinformujemy o przyjęciu zgłoszenia na webinarium,
 • prześlemy linki z zaproszeniem na zajęcia internetowe,
 • udostępnimy materiały szkoleniowe,
 • wyślemy zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu on-line.

 

WEBINARIUM | SZKOLENIE ON-LINE | ZAJĘCIA ZDALNE


 • Webinarium to internetowe szkolenie w formie zdalnej  z relacją na żywo.
 • Podczas zajęć uczestnicy widzą prelegenta i przygotowane prezentacje.
 • Dzięki dostępowi do czatu można zadawać pytania prowadzącemu szkolenie.

 

Webinaria, szkolenia online, internetowe, zdalne kursy i warsztaty - Polbi.

Zbigniew Niewójt

Zbigniew Niewójt to ceniony i doświadczony wykładowca, ekspert do spraw produktów leczniczych i praktyk. Pełnił obowiązki Głównego Inspektora Farmaceutycznego.

 

Wykładowca, ekspert i praktyk


Zbigniew Niewójt – Ekspert do spraw produktów leczniczych. Były doradca do spraw produktów leczniczych z ogromnym doświadczeniem praktycznym.

 

Renoma i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń


Zbigniew Niewójt to praktyk, ceniony ekspert i doświadczony wykładowca – współpracuje z Polbi od wielu lat. Wielokrotnie uczestniczył w procesie tworzenia przepisów prawa oraz jego egzekwowania, jest więc osobą dającą gwarancję wyjaśnienia wszystkich wątpliwości towarzyszących praktycznego stosowania zmienianych przepisów prawa farmaceutycznego wpływających na działalność podmiotów branży hurtowego obrotu produktami leczniczymi (lekami).

 

Wykształcenie


Zbigniew Niewójt  to magister farmacji. Jest absolwentem Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Lublinie oraz Master of Business Administration (MBA) – na Wydziale Zarządzania Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Praca i doświadczenie zawodowe


Zbigniew Niewójt pracował w inspekcji farmaceutycznej m.in.  jako inspektor ds. nadzoru farmaceutycznego w Urzędzie Wojewódzkim w Białej Podlaskiej jak również pełnił funkcję Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Białej Podlaskiej.

Zbigniew Niewójt o pełnił obowiązki dyrektora Departamentu Nadzoru Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego (GIF). Wygrał konkurs na stanowisko dyrektora w/w departamentu GIF.

Był powołany przez Prezesa Kancelarii Rady Ministrów na stanowisko Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Sprawował funkcję doradcy prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych do spraw ds. produktów leczniczych.

W marcu 2007 roku został zastępcą Głównego Inspektora Farmaceutycznego, a od 2015 roku dodatkowo pełnił obowiązki Głównego Inspektora Farmaceutycznego.

TERMIN PŁATNOŚCI ZA SZKOLENIE – 7 DNI!


Faktura - 7 dni na płatność za szkolenie: Obrót hurtowy produktami leczniczym - „Bezpieczne modele biznesowe”. Polbi – Warszawa.

✅ Przedsiębiorcom, firmom, instytucjom i urzędom proponujemy odroczony termin płatności *).

✅  Nie wymagamy i nie pobieramy przedpłat ani zaliczek przed rozpoczęciem szkolenia.

 

ZA FAKTURĘ MOŻNA ZAPŁACIĆ PO ZAJĘCIACH!


*) Na życzenie faktura może zostać wystawiona przed szkoleniem.

 

Faktura za szkolenie

Uczestnicy szkolenia otrzymują faktury w dniu szkolenia.

 

Płatności

Termin płatności za szkolenie dla firm i instytucji wynosi 7 dni.

Osoby fizyczne dokonują płatności przed szkoleniem na wskazany rachunek bankowy i przesyłają potwierdzenie dokonania wpłaty do organizatora.

 

Szkolenia bez podatku VAT

Nasze szkolenia są zwolnione z podatku VAT.

 

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

mBank S.A. – 51 1140 2004 0000 3802 7659 8336


IBAN numer –  PL 51 1140 2004 0000 3802 7659 8336


kod BIC/SWIFT –  BREXPLPWMBK

 

Co obejmuje opłata za szkolenie?


Cena szkolenia zawiera:

 1. udział w zajęciach,
 2. serwis kawowy, obiad,
 3. materiały dydaktyczne,
 4. konsultacje w trakcie szkolenia,
 5. zaświadczenie o ukończenia kursu.

 

Rezygnacja z udziału w szkoleniu


Zamawiający może zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu.

 1. Gdy rezygnacja wpłynie do Polbi przed wysłaniem potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu lub kursie – Zamawiający nie zostanie obciążony żadnymi kosztami,
 2. Gdy rezygnacja wpłynie do POLBI już po wysłaniu potwierdzenia uczestnictwa – Zamawiający zostanie obciążony kosztami w wysokości 50% ceny ustalonej w zgłoszeniu,
 3. Gdy rezygnacja nie wpłynie do POLBI do dnia rozpoczęcia szkolenia – Zamawiający zostanie obciążony pełnymi kosztami określonymi w zgłoszeniu.

➡️ Treść regulaminu udziału w szkoleniach Polbi.

Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.

 

Zwolnienie szkoleń z podatku VAT


Szkolenia bez VAT – usługi szkoleniowe zwolnione z podatku.Szkolenia są zwolnione z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 26 lit. a ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Cena szkolenia netto jest równa cenie szkolenia brutto. Więcej informacji …

Szkolenie omawiające szanse i zagrożenia związane z „innowacyjnymi” praktykami i metodami prowadzenia obrotu hurtowego produktami leczniczymi.

 

Organizacja szkolenia


Organizacja szkolenia: Obrót hurtowy produktami leczniczym - Bezpieczne modele biznesowe. Polbi - Warszawa.

10:00 – Rozpoczęcie szkolenia.

16:00 – Planowane zakończenie.

 

 

Obrót hurtowy lekami – aktualne zmiany i nowye modele biznesowe


Omówienie aktualnych zmian w prawodawstwie dotykających bezpośrednio lub pośrednio obrotu hurtowego lekami. Zagrożenia związane z przekroczeniem  przepisów, w tym dotyczących penalizacji i odpowiedzialności osób fizycznych. Szkolenie poprowadzi Zbigniew Niewójt (wykładowca, ekspert i praktyk, absolwent Master of Business Administration – MBA na Wydziale Zarządzania Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego).

 

Zaświadczenie o ukończeniu kursu, Certyfikat, Dyplom


„Zaświadczenie o ukończeniu kursu” to dokument wydawany po ukończeniu kształcenia. Tylko placówki objęte systemem oświaty mają prawo wydawania zaświadczeń potwierdzających uzyskanie lub uzupełnienie przez osoby dorosłe wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych.

 

Materiały dydaktyczne


Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje bezpłatnie komplet materiałów szkoleniowych.

 


Kontakt w sprawie szkoleń i kursów z biurem Polbi - Warszawa.KONTAKT Z DZIAŁEM SZKOLEŃ

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 65/79, Centrum LIM.

Biuro – 03.190, III piętro, budynek hotelu Marriott.

Sekretariat czynny w godzinach 9:00 – 17:00.

Telefon: 22 629 13 88, Fax: 22 699 59 15.

Mail: biuro@polbi.pl

Szkolenie on-line

Termin: 2021-06-10

Szkolenie: 1 dzień, 6 godzin, 10:00-16:00.

Cena dla osoby: 890 zł 600 zł *

Cena dla wielu osób: 850 zł / os. 600 zł / os. *

* - promocja obowiązuje do 2021-05-14 i pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych.

Skip to content