Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

biuro@polbi.com.pl

logo

22 629 13 88

biuro@polbi.com.pl

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Forma działalności gospodarczej

Uczestnicy kursu

Dane do faktury

Dane kontaktowe

Uwagi

Miej kontrolę (GIF) pod kontrolą – Inspekcja w hurtowni farmaceutycznej

Szkolenie mające na celu pomóc w przygotowaniu się do inspekcji prowadzonych przez GIF (Główny Inspektorat Farmaceutyczny). Warsztaty pozwalają usystematyzować uprawnienia i obowiązki hurtowników farmaceutycznych podczas prowadzonej inspekcji. Co warto wiedzieć o regulacjach prawnych wynikających z ustawy prawo farmaceutyczne i ustawy o działalności gospodarczej prezentują Zbigniew Niewójt i Joanna Grynfelder. Uzyskasz praktyczne wskazówki, jak unikać nieprawidłowości w hurtowym obrocie lekami.

 

Poznaj dwa punkty widzenia na zagadnienia kontroli GIF


Podczas spotkania poznasz dwa punkty widzenia dotyczące przeprowadzania czynności kontrolnych w hurtowni farmaceutycznej, praw i obowiązków stron kontroli GIF oraz dokumentacji kontrolnej.

 

✔️ Zbigniew Niewójt – długoletni praktyk w zakresie inspekcji farmaceutycznej, na gruncie przepisów prawa farmaceutycznego omawia zagadnienia dotyczące inspekcji prowadzonej w hurtowni farmaceutycznej,

✔️ Joanna Grynfelder – aplikantka radcowska, specjalizująca się w obszarach związanych z branżą life sciences, funkcjonowaniem rynku farmaceutycznego i ochrony zdrowia, wyjaśnia co trzeba wiedzieć o inspekcji w aspekcie praw i obowiązków wynikających z regulacji prawnych wynikających z wykonywania działalności gospodarczej.

 

Zapraszamy na naszą minikonferencję – Zbigniew Niewójt i Joanna Grynfelder


Szkolenie: Inspekcja hurtowni farmaceutycznej (kontrola GIF). Polbi - Warszawa.


Kontrola w hurtowni farmaceutycznej – Szczegółowy program (PDF)

Szkolenie on-line na żywo w godz. 10:00 – 15:00

 

 

Idea minikonferencji prowadzonej przez Z. Niewójta i J. Grynfelder


Szkolenie dotyczące inspekcji GIF mających miejsce w hurtowniach farmaceutycznych prowadzone przez dwóch wykładowców tj. Zbigniewa Niewójta i Joannę Grynfelder obejmuje swoim zakresem omówienie:

 1. obowiązków hurtowni farmaceutycznych, których spełnianie podlega weryfikacji podczas inspekcji,
 2. sposobu audytowania przez przedsiębiorcę/osobę odpowiedzialną, wykonywania tych obowiązków w ramach kontroli wewnętrznej/samokontroli,
 3. praktyczne omówienie przebiegu inspekcji z uwzględnieniem uprawnień i obowiązków hurtowników,
 4. dokumentacji sporządzanej w toku inspekcji GIF.

Poznaj wymagania i obowiązków hurtowni farmaceutycznych, których naruszenie może zostać potraktowane podczas inspekcji GIF jako niezgodność krytyczna lub ważna.

 

W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką. W praktyce – jest.

 

Adresaci szkolenia dotyczącego inspekcji w hurtowni farmaceutycznej


Interaktywne szkolenie w formie zdalnej (webinarium) kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących obrót hurtowy produktami leczniczymi oraz Kierowników Hurtowni farmaceutycznych jak również Osób Odpowiedzialnych.

 

Materiały dydaktyczne


Każdy uczestnik szkolenia poświęconego przygotowaniu do inspekcji hurtowni farmaceutycznej do kontroli Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego otrzymuje bezpłatnie komplet autorskich materiałów szkoleniowych.

 

Certyfikat ze szkolenia, zaświadczenie


Osobom biorącym udział w kursie obsługi Płatnika wydajemy zgodne z przepisami MEN imienne potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach. | Zaświadczenie o ukończeniu kursu

 

Konto bankowe , faktury, zwolnienie z VAT


Konto: mBank S.A. 51 1140 2004 0000 3802 7659 8336. Płatności należy dokonać najpóźniej na dzień przed szkoleniem. Faktury przesyłamy elektronicznie. Organizowane przez nas szkolenia są zwolnione z podatku VAT. | Płatności

 

Zapraszamy na zajęcia w godz. 10:0 – 15:00


Rozpoczęcie zajęć następuje o 10-tej. Poszczególne bloki tematyczne zajęć oddzielone są przerwami. Na godzinę 16:00 zaplanowane jest zakończenia szkolenia.

 

Polbi – Uczymy tego, na czym się znamy


Kontakt z organizatorem kursu. Szkolenie: Miej kontrolę GIF pod kontrolą – Inspekcja w hurtowni farmaceutycznej.Kontrola GIF (inspekcja) w hurtowni farmaceutycznej

Koordynator szkolenia – Małgorzata Steczek

Polbi Contact Center – telefon: 607 083 246

e-mail: malgorzata@polbi.com.pl

 


Polbi - Warszawa. Kontakt w sprawie kursu: Miej kontrolę GIF pod kontrolą – Inspekcja w hurtowni farmaceutycznej.   Polbi  |  ✔ Od 1994 w branży   ✔ Cenieni wykładowcy   ✔ Tysiące przeszkolonych osób

Program

 

Szkolenie prezentujące praktyczne wskazówki jak przygotować się do inspekcji w hurtowni farmaceutycznej prowadzonych przez GIF – Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Miej kontrolę pod kontrolą!

 

Omówienie wymagań i obowiązków hurtowni farmaceutycznych, w oparciu przepisy ustawy Prawo farmaceutyczne oraz rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, których naruszenie może zostać stwierdzone w toku inspekcji jako niezgodność krytyczna lub ważna.

 

Praktycznie omówienie sposobów autoweryfikacji spełniania wymagań i obowiązków przez przedsiębiorcę prowadzącego hurtownię farmaceutyczną – dokumentacja i procedury.

 

Omówienie rodzajów poszczególnych inspekcji przeprowadzanych w hurtowni farmaceutycznej w ramach nadzoru nad obrotem hurtowym i pośrednictwem w obrocie produktami leczniczymi.

 

Szczegółowe omówienie praw i obowiązków w toku inspekcji przeprowadzanej na podstawie ustawy Prawo farmaceutyczne oraz ustawy Prawo przedsiębiorców na przykładzie inspekcji planowej. Relacja uprawnień i obowiązków przedsiębiorcy prowadzącego hurtownię farmaceutyczną oraz uprawnień i obowiązków inspektorów ds. obrotu hurtowego.

 

Praktyczne omówienie przebiegu inspekcji planowej przeprowadzanej w hurtowni farmaceutycznej oraz dokumentacji sporządzanej na poszczególnych etapach inspekcji – raport z inspekcji, harmonogram działań naprawczych, zastrzeżenia do raportu z inspekcji, wyjaśnienia do raportu z inspekcji, książka kontroli, itd.

 

Podsumowanie szkolenia oraz czas przewidziany przez wykładowców na indywidualne pytania uczestników szkolenia z zakresu przygotowania do inspekcji hurtowni farmaceutycznej oraz okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy osobami biorącymi udział w szkoleniu.

 


Polbi - Uczymy tego na czym się znamy - Szkolenia stacjonarne i kursy online


Miej kontrolę (GIF) pod kontrolą – Inspekcja w hurtowni farmaceutycznej.

Szkolenie 1-dniowe, zajęcia w godzinach 10:00 – 15:00.

Organizator: Polbi – Warszawa, program szkolenia opracował Zbigniew Niewójt.

Szkolenie online na żywo


Szkolenie online, webinar, internetowe kursy i warsztaty - Polbi.


Szkolenia on-line są nowoczesną, zdalną formą prowadzenia zajęć umożliwiającą przesyłanie uczestnikom zajęć relacji „na żywo„ obejmującej prelekcje, wykłady i ćwiczenia oraz zapewniającą  dostęp do przygotowanych prezentacji.

 

Wymagane sprzętowe


🖥️ Komputer, laptop, tablet lub smartfon.

🌐 Stabilne podłączenie do Internetu.

⚙️ Przeglądarka internetowa: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, Opera.

🔊 Głośniki lub słuchawki.

 

GetResponse – wirtualna sala szkoleniowa


GetResoponse - Webinarowa platforma szkoleniowaNasi wykładowcy i trenerzy dzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniami za pośrednictwem platformy szkoleniowej – Webinary GetResponse.

 

Uczestnictwo w szkoleniu – logowanie na zajęcia


🕘 Najpóźniej w dniu poprzedzającym szkolenie otrzymasz link do platformy szkoleniowej.

⌛️ Zachęcamy do odwiedzenia tzw. wirtualnej poczekalni aby sprawdzić poprawności połączenia.

 

WEBINARIUM | SZKOLENIE ON-LINE | ZAJĘCIA ZDALNE


 • Webinarium to internetowe szkolenie w formie zdalnej  z relacją na żywo.
 • Podczas zajęć uczestnicy widzą prelegenta i przygotowane prezentacje.
 • Dzięki dostępowi do czatu można zadawać pytania prowadzącemu szkolenie.

 

Webinaria, szkolenia online, internetowe, zdalne kursy i warsztaty - Polbi.

 

Zgłoszenie na szkolenie online i co dalej?


Zapisz się na szkolenie on-line korzystając z internetowego formularza zgłoszeniowego a my zajmiemy się już całą resztą. Za pośrednictwem poczty elektronicznej:

 • poinformujemy o przyjęciu zgłoszenia na webinarium,
 • udostępnimy niezdędne materiały szkoleniowe,
 • prześlemy linki z zaproszeniem na zajęcia internetowe,
 • wystawimy i prześlemy fakturę za szkolenie,
 • wyślemy zaświadczenie o uczestnictwie w zajęciach.

Joanna Grynfelder

Joanna Grynfelder – Aplikantka radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  Ukończyła program Business Law na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, obejmujący specjalistyczne aspekty z zakresu prawa gospodarczego prywatnego, gospodarczego publicznego oraz prawa finansowego.

Joanna Grynfelder  swoją specjalizację rozwija w oparciu o praktykę zawodową wykonywaną w szczególności w obszarach związanych z prawem gospodarczym prywatnym i publicznym, prawem cywilnym oraz prawnymi aspektami związanymi z branżą life sciences, funkcjonowaniem rynku farmaceutycznego i ochrony zdrowia.

Zbigniew Niewójt

Zbigniew Niewójt to ceniony i doświadczony wykładowca, ekspert do spraw produktów leczniczych i praktyk. Pełnił obowiązki Głównego Inspektora Farmaceutycznego.

 

Wykładowca, ekspert i praktyk


Zbigniew Niewójt – Ekspert do spraw produktów leczniczych. Były doradca do spraw produktów leczniczych z ogromnym doświadczeniem praktycznym.

 

Renoma i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń


Zbigniew Niewójt to praktyk, ceniony ekspert i doświadczony wykładowca – współpracuje z Polbi od wielu lat. Wielokrotnie uczestniczył w procesie tworzenia przepisów prawa oraz jego egzekwowania, jest więc osobą dającą gwarancję wyjaśnienia wszystkich wątpliwości towarzyszących praktycznego stosowania zmienianych przepisów prawa farmaceutycznego wpływających na działalność podmiotów branży hurtowego obrotu produktami leczniczymi (lekami).

 

Wykształcenie


Zbigniew Niewójt  to magister farmacji. Jest absolwentem Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Lublinie oraz Master of Business Administration (MBA) – na Wydziale Zarządzania Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Praca i doświadczenie zawodowe


Zbigniew Niewójt pracował w inspekcji farmaceutycznej m.in.  jako inspektor ds. nadzoru farmaceutycznego w Urzędzie Wojewódzkim w Białej Podlaskiej jak również pełnił funkcję Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Białej Podlaskiej.

Zbigniew Niewójt o pełnił obowiązki dyrektora Departamentu Nadzoru Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego (GIF). Wygrał konkurs na stanowisko dyrektora w/w departamentu GIF.

Był powołany przez Prezesa Kancelarii Rady Ministrów na stanowisko Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Sprawował funkcję doradcy prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych do spraw ds. produktów leczniczych.

W marcu 2007 roku został zastępcą Głównego Inspektora Farmaceutycznego, a od 2015 roku dodatkowo pełnił obowiązki Głównego Inspektora Farmaceutycznego.

 

Numer rachunku bankowego


Polbi – mBank S.A. – 51 1140 2004 0000 3802 7659 8336


Płatności należy dokonać najpóźniej na dzień przed rozpoczęciem szkolenia.

 

Numer konta - rachunek bankowy, Polbi - Warszawa.

 

Co obejmuje opłata za szkolenie?


Cena szkolenia zawiera:

 1. udział w zajęciach,
 2. materiały dydaktyczne,
 3. konsultacje w trakcie szkolenia,
 4. zaświadczenie o ukończenia kursu.

 

Zwolnienie szkoleń z podatku VAT


Szkolenia bez VAT – usługi szkoleniowe zwolnione z podatku.Szkolenia są zwolnione z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 26 lit. a ustawy o podatku od towarów i usług.

Cena szkolenia netto jest równa cenie szkolenia brutto. | Więcej informacji …

 

Rezygnacja z udziału w szkoleniu


Zamawiający może zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu.

 1. Gdy rezygnacja wpłynie do Polbi przed wysłaniem potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu lub kursie – Zamawiający nie zostanie obciążony żadnymi kosztami.
 2. Gdy rezygnacja wpłynie do POLBI już po wysłaniu potwierdzenia uczestnictwa – Zamawiający zostanie obciążony kosztami w wysokości 50% ceny ustalonej w zgłoszeniu.
 3. Gdy rezygnacja nie wpłynie do POLBI do dnia rozpoczęcia szkolenia – Zamawiający zostanie obciążony pełnymi kosztami określonymi w zgłoszeniu.

Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty |️ Regulamin udziału w szkoleniach Polbi

Szkolenie online prezentujące praktyczne wskazówki jak przygotować się do inspekcji w hurtowni farmaceutycznej prowadzonych przez GIF – Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Miej kontrolę (GIF) pod kontrolą!

Organizacja webinarium – Kontrola GIF


Organizacja szkolenia on-line: Miej kontrolę (GIF) pod kontrolą – Inspekcja w hurtowni farmaceutycznej.

10:00 – Rozpoczęcie szkolenia.

15:00 – Planowane zakończenie zajęć.

Poszczególne bloki zajęć oddzielają przerwy.

 

Interaktywne  szkolenie on-line na żywo (webinarium)


Szkolenie w formie zdalnej z relacją na żywo to zajęcia realizowane podobnie jak stacjonarne szkolenie otwarte. Podczas webinarium uczestnicy zajęć widzą prelegenta i prezentacje oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

 

Cel szkolenia


Szkolenie ma na celu zapoznanie z zasadami przeprowadzania inspekcji w hurtowni farmaceutycznej. Zajęcia umożliwią przedsiębiorcy i osobie odpowiedzialnej właściwie przygotować się do inspekcji Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego (GIF). Wykładowcy przybliżą regulacje dotyczące poszczególnych aspektów inspekcji GIF oraz przeprowadzą analizę praktyczną jej przebiegu w hurtowni farmaceutycznej.

 

Opinie uczestników szkolenia


Nasze szkolenia są stale oceniane przez uczestników zajęć, którzy anonimowo wyrażają swoje opinie dotyczące jakości oferowanych usług. Zobacz, jak postrzegane są poszczególne edycje szkoleń dla firm z branży farmaceutycznej i hurtowni leków. Raporty – Oceny Szkolenia

 

Metoda prowadzenia szkolenia


Szkolenie on-line dotyczące przygotowania hurtowni farmaceutycznej do inspekcji GIF prowadzone jest w formie wykładu oraz praktycznego omówienia wybranych przykładów. Zajęcia mają formę praktycznych warsztatów a prowadzone są w oparciu o autorski program. Uczestnicy mogą na bieżąco zadawać pytania, a zgłaszane wątpliwości będą rozwiązywane na przykładach.

 

Efekty, rezultaty szkolenia


W czasie zajęć internetowych uczestnicy szkolenia zdobędą praktyczną wiedzę na temat uprawnień i obowiązków hurtowników, która umożliwi przedsiębiorcy i osobie odpowiedzialnej właściwe przygotowanie się do inspekcji GIF w hurtowni farmaceutycznej.

 

Kontakt z organizatorem – dział szkoleń


Polbi - Kontakt z organizatorem. Kursy, szkolenia stacjonarne i online.Warszawa, Aleje Jerozolimskie 65/79, Centrum LIM, biuro – budynek hotelu Marriott, III piętro (03.190)

Sekretariat czynny w godzinach 9:00 – 17:00

Telefon: 22 629 13 88, Fax: 22 699 59 15

e-mail: biuro@polbi.com.pl

Zapisz się

Cena dla jednej osoby:
699 zł

Termin: 09-09-2021

Webinarium w godz. 10:00-15:00

Szkolenie online na żywo

Online - Wrzesień 2021

Skip to content