logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

logo

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Anna Lignar – Wykładowca, trener, Audytor Wiodący IRCA

Anna Lignar – wykładowca, doświadczony trener i szkoleniowiec, audytor wewnętrzny w firmie farmaceutycznej. Farmaceutka. Doświadczenie zdobyła pracując w firmach farmaceutycznych. Audytor Wiodący IRCA, ISO 9001:2015. Wieloletni współpracownik firmy Polbi.

 

Anna Lignar – Wykładowca i szkoleniowiec, audytor w firmie farmaceutycznej.


Anna Lignar - wykładowca, szkolenia i kursy dla branży farnaceutycznej. Ekspert DPD, GDP, audytor. Ekspert w zakresie dystrybucji hurtowej produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Anna Lignar

Anna Lignar – odpowiedzialna za organizację, projektowanie i wdrażanie  systemu jakości, zarządzanie ryzykiem w jakości i procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej procesów dystrybucji hurtowej produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Anna Lignar – praktyk z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji hurtowej zarówno jako kierownik hurtowni jak i osoba odpowiedzialna za zgodność z DPD, a także z doświadczeniem nabytym w inspekcji farmaceutycznej.

Certyfikowany Audytor Wiodący ISO 9001:2015, rej. w IRCA oraz audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością.

 

Ekspert w zakresie systemu nadzoru jakości


Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista pierwszego stopnia z farmacji aptecznej. Uczestniczyła w międzynarodowym programie Tempus-Jep 11383 realizowanym w aptekach szpitalnych we Francji oraz w Belgii. Świadczy usługi doradcze z zakresu obrotu hurtowego i realizacji wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

 

Normy ISO, procedury DPD, audyt w firmach farmaceutycznych


Pełniła funkcję kierownika hurtowni farmaceutycznej wdrażając procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej zapewniające właściwe funkcjonowanie procesów dystrybucji hurtowej produktów leczniczych i wyrobów medycznych.  Odpowiedzialna za organizację i implementację systemu jakości zgodnego z normą ISO 9001: 2000. Pełniła funkcję audytora wewnętrznego w firmie farmaceutycznej w zakresie zintegrowanego systemu zarządzania jakością.

 

Audytor wiodący IRCA, ISO 9001:2015


Anna Lignar jest Certyfikowanym Audytorem Wiodącym ISO 9001:2015, rej. w IRCA oraz audytorem wewnętrznym systemu zarządzania jakością.

Anna Lignar - wykładowca, trener, Audytor Wiodący IRCA, ISO 9001:2015. Szkolenia i kursy.

Anna Lignar – Certyfikat

Anna Lignar - Certificate of Achievement. Wykładowca, trener - szkolenia i kursy

Anna Lignar – Certyficate

 

 

 

Funkcje kierownicze, doświadczenie zawodowe


Anna Lignar na stanowisku Kierownika Składu Konsygnacyjnego odpowiadała za organizację farmaceutyczną i logistyczną systemu dystrybucji, wdrożenie i nadzór nad systemem jakości. Jako kierownik Działu Zarządzania Jakością była odpowiedzialna za wdrożenie i utrzymywanie systemu jakości zgodnego z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w hurtowniach farmaceutycznych. Pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Nadzoru w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym. Sprawując funkcję Kierownika Operacyjnego do spraw Jakości (Affiliate Quality Operations Manager) była odpowiedzialna za zarządzanie jakością produktu i wdrożenie oraz funkcjonowanie systemu jakości DPD.

 

Lignar GDP Consulting


Anna Lignar w ramach firmy Lignar GDP Consulting oferuje wsparcie i proponuje sprawdzone i skuteczne rozwiązania spełniające wymagania prawne i biznesowe dla firm posiadających hurtownie farmaceutyczne lub korzystających z usług logistycznych w zakresie dystrybucji hurtowej. Oferta obejmuje swoim zakresem m.in. zagadnienia: Dystrybucja hurtowa, Przygotowanie do Inspekcji DPD, Audyty jakości, Outsourcing systemu jakości DPD, Wdrażanie systemu jakości DPD oraz  Szkolenia.

 

Anna Lignar – wysokie oceny uczestników szkoleń

Jest wysoko oceniana przez uczestników naszych szkoleń za umiejętne wiązanie teorii z praktyką, wysoki poziom przygotowania merytorycznego,  interesujący sposób prowadzenia zajęć, jasne i przystępne przekazywanie wiedzy. Jako wykładowca wykazuje się bardzo dobrą znajomością tematyki, bogatą wiedzą praktyczną i doświadczeniem zdobytym w swojej dotychczasowej karierze zawodowej.

 

Tematyka szkoleń realizowanych przez Annę Lignar


Na swoich szkoleniach Anna Lignar przybliża słuchaczom tematykę zarządzania ryzykiem w jakości, projektowania i wdrażanie systemów jakości oraz działań naprawczych, zarządzania  dokumentacją w dystrybucji hurtowej leków. Podczas licznych wykładów i szkoleń prezentowała już m.in. poniższą tematykę:

  • Nowe wymagania Dobrej Praktyki Dystrybucji (DPD) w hurtowni farmaceutycznej.
  • Audyt w hurtowni farmaceutycznej – cele, zasady, raporty, wymagania dla audytorów.
  • Zarządzanie ryzykiem w jakości. Zasady i techniki analizy ryzyka.
  • Efektywny System Jakości DPD (GDP). Skuteczny nadzór nad systemem jakości.
  • Projektowanie i wdrażanie systemów jakości w oparciu o podejście procesowe.
  • Zarządzanie dokumentacją w dystrybucji hurtowej.
  • DPD/GDP w hurtowni farmaceutycznej dla początkujących.
  • Hurtownia farmaceutyczna – Vademecum nowego pracownika.
  • Zarządzanie odchyleniami oraz zasady wdrażania działań naprawczych (CAPA) w Hurtowni Farmaceutycznej.

 


Zapraszamy do POLBI na szkolenia, które prowadzi Anna Lignar!

Anna Lignar – Szkolenia i warsztaty dla farmacji.

Polecamy warsztaty prowadzone przez Annę Lignar!


 

Polbi – Szkolenia dla firm. Polecamy aktualne propozycje szkoleń z naszej oferty edukacyjnej dla firm posiadających hurtownie farmaceutyczne lub korzystających z usług logistycznych w zakresie dystrybucji hurtowej.

 

Anna Lignar- Wykładowca, Polbi - Warszawa.  Zobacz aktualne szkolenia adresowane do hurtowni farmaceutycznych