Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

721 547 750

logo

22 629 13 88

721 547 750

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Anna Lignar – Ekspert DPD, audytor, wykładowca

Anna Lignar – Wykładowca i doświadczony trener, audytor wewnętrzny w firmie farmaceutycznej. Ekspert DPD (Dobra Praktyka Dystrybucyjna). Farmaceutka. Doświadczenie zdobyła pracując w firmach farmaceutycznych. Audytor Wiodący IRCA, ISO 9001:2015. Wieloletni współpracownik firmy Polbi.

 

Anna Lignar – Wykładowca i szkoleniowiec, audytor w firmie farmaceutycznej


Anna Lignar – wykładowca i trener. Szkolenia i kursy dla branży farmaceutycznej. Ekspert DPD, GDP, audytor.

Anna Lignar

 

Anna Lignar. Polbi - Warszawa.  ANNA LIGNAR

 

Odpowiedzialna za organizację, projektowanie i wdrażanie  systemu jakości, zarządzanie ryzykiem w jakości i procedury DPD procesów dystrybucji hurtowej produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji hurtowej zarówno jako kierownik hurtowni jak i osoba odpowiedzialna za zgodność z DPD, a także z doświadczeniem nabytym w inspekcji farmaceutycznej.

Certyfikowany Audytor Wiodący ISO 9001:2015i audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością.

 

Ekspert w zakresie systemu nadzoru jakości. Anna Lignar jest absolwentką Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista pierwszego stopnia z farmacji aptecznej. Uczestniczyła w międzynarodowym programie Tempus-Jep 11383 realizowanym w aptekach szpitalnych we Francji oraz w Belgii. Świadczy usługi doradcze z zakresu obrotu hurtowego i realizacji wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

 

Normy ISO, procedury DPD, audyt w firmach farmaceutycznych. Anna Lignar pełniła funkcję kierownika hurtowni farmaceutycznej wdrażając procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej zapewniające właściwe funkcjonowanie procesów dystrybucji hurtowej produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Odpowiedzialna za organizację i implementację systemu jakości zgodnego z normą ISO 9001: 2000. Pełniła funkcję audytora wewnętrznego w firmie farmaceutycznej w zakresie zintegrowanego systemu zarządzania jakością.

 

Lignar GDP Consulting. Anna Lignar w ramach firmy | Lignar GDP Consulting oferuje wsparcie i proponuje sprawdzone i skuteczne rozwiązania spełniające wymagania prawne i biznesowe dla firm posiadających hurtownie farmaceutyczne lub korzystających z usług logistycznych w zakresie dystrybucji hurtowej. Oferta obejmuje swoim zakresem m.in. zagadnienia | Dystrybucja hurtowa | Przygotowanie do Inspekcji DPD | Audyty jakości | Outsourcing systemu jakości DPD | Wdrażanie systemu jakości DPD oraz | Szkolenia.

 


Lignar GDP Consulting.


 

Funkcje kierownicze, doświadczenie zawodowe. Anna Lignar na stanowisku Kierownika Składu Konsygnacyjnego odpowiadała za organizację farmaceutyczną i logistyczną systemu dystrybucji, wdrożenie i nadzór nad systemem jakości. Jako kierownik Działu Zarządzania Jakością była odpowiedzialna za wdrożenie i utrzymywanie systemu jakości zgodnego z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w hurtowniach farmaceutycznych. Pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Nadzoru w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym. Sprawując funkcję Kierownika Operacyjnego do spraw Jakości (Affiliate Quality Operations Manager) była odpowiedzialna za zarządzanie jakością produktu i wdrożenie oraz funkcjonowanie systemu jakości DPD.

 

Audytor wiodący IRCA, ISO 9001:2015. Anna Lignar jest Certyfikowanym Audytorem Wiodącym ISO 9001:2015, rej. w IRCA oraz audytorem wewnętrznym systemu zarządzania jakością.

 

Anna Lignar - wykładowca, trener, Audytor Wiodący IRCA, ISO 9001:2015. Szkolenia i kursy.

Anna Lignar – Certyfikat

Anna Lignar - Certificate of Achievement. Wykładowca, trener - szkolenia i kursy

Anna Lignar – Certyficate

 

 

Warsztaty, webinaria, szkolenia on-line. Anna Lignar prowadzi szkolenia również w formie zdalnej. Szkolenia on-line (webinaria) są prowadzone w tak samo jak szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej spotykamy się za pośrednictwem platformy webinarowej. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta i  przygotowane prezentacje oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

 

Anna Lignar – wysokie oceny uczestników szkoleń. Anna Lignar jest wysoko oceniana przez uczestników naszych szkoleń za umiejętne wiązanie teorii z praktyką, wysoki poziom przygotowania merytorycznego,  interesujący sposób prowadzenia zajęć, jasne i przystępne przekazywanie wiedzy oraz za udzielane odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia. Jako wykładowca wykazuje się bardzo dobrą znajomością tematyki, bogatą wiedzą praktyczną i doświadczeniem zdobytym w swojej dotychczasowej karierze zawodowej.

 

Tematyka szkoleń realizowanych przez Annę Lignar. Na swoich szkoleniach Anna Lignar przybliża słuchaczom tematykę zarządzania ryzykiem w jakości, projektowania i wdrażanie systemów jakości oraz działań naprawczych, zarządzania  dokumentacją w dystrybucji hurtowej leków. Podczas licznych wykładów i szkoleń prezentuje m.in. poniższą tematykę:

oraz

  • Zarządzanie zmianami z zastosowaniem analizy ryzyka w hurtowni farmaceutycznej
  • Nowe wymagania Dobrej Praktyki Dystrybucji (DPD) w hurtowni farmaceutycznej
  • Audyt w hurtowni farmaceutycznej – cele, zasady, raporty, wymagania dla audytorów
  • Zarządzanie ryzykiem w jakości. Zasady i techniki analizy ryzyka
  • Efektywny System Jakości DPD (GDP). Skuteczny nadzór nad systemem jakości
  • Projektowanie i wdrażanie systemów jakości w oparciu o podejście procesowe
  • DPD/GDP w hurtowni farmaceutycznej dla początkujących
  • Hurtownia farmaceutyczna – Vademecum nowego pracownika
  • Wymagane procedury operacyjne DPD w hurtowni farmaceutycznej. Skuteczne wdrożenie i nadzór nad realizacją

 


Zapraszamy do POLBI na szkolenia, które prowadzi Anna Lignar!

Anna Lignar - Wykładowca, trener, szkolenie online.


Polbi – Szkolenia dla firm. Polecamy aktualne propozycje szkoleń z naszej oferty edukacyjnej dla firm posiadających hurtownie farmaceutyczne lub korzystających z usług logistycznych w zakresie dystrybucji hurtowej.

 

Aktualne szkolenia adresowane do hurtowni farmaceutycznych

Skip to content