logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

logo

22 629 13 88

biuro@polbi.pl

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

O nas

Polbi – Wieloletnia obecność na rynku szkoleń


Polbi – Warszawa. Szkolenia podatkowe. Kursy księgowości i kadrowo-płacowe.Działamy w branży szkoleniowej od 1994 roku. Naszą ofertę kierujemy do osób pracujących, które zamierzają podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności lub uzupełnić i uaktualnić już posiadaną wiedzę branżową. Uczestniczymy w projektach finansowanych z środków Unii Europejskiej. Współpracujemy z instytucjami rynku pracy pomagając osobom bezrobotnym zdobywać potrzebne kwalifikacje zawodowe.


Renoma na rynku szkoleń

Nasze szkolenia, warsztaty i kursy kończą rokrocznie tysiące osób.  Jesteśmy firmą z długoletnimi tradycjami i rozpoznawalną na rynku szkoleń w Polsce. Większość naszych słuchaczy trafia do nas z polecenia dotychczasowych absolwentów.

Kursy księgowości i kadrowo-płacowe

Kurs księgowości i kursy kadrowo-płacowe to stała propozycja w ofercie edukacyjnej Polbi.

Działalność edukacyjną rozpoczynaliśmy organizując kursy dla księgowych oraz przyszłych pracowników działów kadr i płac.

Kurs księgowości i kurs kadrowo-płacowy są w naszej ofercie nieprzerwanie już od ponad 20 lat i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Szkolenia podatkowe dla firm

Prowadzimy szkolenia otwarte z zakresu podatków dochodowych PIT i CIT, podatku od towarów i usług – VAT. Prezentujemy tematykę m.in. podróży służbowych (delegacji pracowniczych), kosztów uzyskania przychodów (w tym kosztów reprezentacji i reklamy), prawidłowego dokumentowania obrotu gospodarczego (faktura VAT, transakcje międzynarodowe), czy rozliczeń podatkowych z urzędami skarbowymi.

Oferta szkoleniowa z zakresu prawa pracy i ZUS

Nasi doświadczeni wykładowcy podczas zajęć przekazują słuchaczom zagadnienia dotyczące problematyki kadrowo-płacowej, ubezpieczeń społecznych,  ewidencji czasu pracy, elektronicznych rozliczeń z ZUS i pozostałych zagadnień z obszaru prawa pracy.

Branża farmaceutyczna, obrót hurtowy lekami

Oferujemy warsztaty i ćwiczenia dla farmaceutów zatrudnionych w  hurtowniach i wytwórniach farmaceutycznych dotyczące obrotu produktami leczniczymi, suplementami diety, środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Ochrona zdrowia, opieka medyczna, szpitale i przychodnie

Prowadzimy warsztaty dla osób zatrudnionych w placówkach opieki zdrowotnej związanych z organizacją i dokumentowaniem obsługi pacjenta w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej uwzględniające ochronę danych osobowych czy ochronę informacji niejawnych.

Aktualne przepisy, najnowsze orzecznictwo sądowe i interpretacje urzędowe

Na szkoleniach osoby w nich uczestniczące zapoznają się zawsze z aktualną wiedzę. Autorskie programy szkoleń uwzględniają najnowsze nowelizacje przepisów, omawiane przykłady opierają się na bieżących regulacjach prawnych a zajęcia są okazją do prezentacji wprowadzanych i planowanych zmian aktów prawnych. Wykładowcy podczas zajęć omawiają również najnowsze orzeczenia sądów oraz interpretacje urzędowe obowiązujących przepisów.

Placówka oświatowa

Szkolenia zamknięte, wewnętrzne

Aktualnie proponowane szkolenia to nie wszystko co można znaleźć w naszej ofercie. Na życzenie jesteśmy gotowi przeprowadzić szkolenia zamknięte dostosowane swoim zakresem do potrzeb Zamawiającego.Polbi, Warszawa – Szkolenia dla firm. W ofercie szkolenia z zakresu podatków oraz prawa pracy i rozliczeń z ZUS,  warsztaty i ćwiczenia dla farmaceutów pracujących w hurtowniach i wytwórniach farmaceutycznych, zajęcia kierowane do placówek leczniczych i podmiotów związanych z ochroną zdrowia, opieką medyczną, szpitali i przychodni, zajęcia komputerowe oraz szkolenia dotyczące środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.