Polbi

Excel

MS Excel - Kursy i szkolenia dla zaawansowanych oraz początkujących użytkowników arkusza kalkulacyjnego

Arkusz kalkulacyjny MS Excel może zostać twoim pomocnikiem. Arkusz kalkulacyjny MS Excel to obecnie jedno z najpopularniejszych narzędzi mających zastosowanie w pracach biurowych czy administracyjnych. Excel jest też często wykorzystywane przez służby finansów-księgowe i kadrowo-płacowe. Dobrze o tym wiemy, bo uczymy księgowych, pracowników działów rachunkowości oraz osoby odpowiedzialne za sprawy kadrowe i płacowe.

Ile dobrego potrafi Excel zrobić dla Ciebie? Excel to potężne narzędzie obliczeniowe a z badań i doświadczenia ekspertów wiadomo, że użytkownicy tego programu w przeważającej części nie wykorzystują jego potencjalnych możliwości. Nie ma co się rzucać od razu na głęboką wodę. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań  - proponujemy różne poziomy zaawansowania kursów z Excela.

Od czego zacząć naukę Excela? Nie musisz być od razu super specem od Excela czy mistrzem obsługi arkusza kalkulacyjnego. Wystarczy, że będziesz umiał praktycznie i w efektywny sposób zastosować Excela w swojej codziennej pracy a funkcje arkusza kalkulacyjnego pomogą, ułatwią i przyśpieszą najczęściej wykonywane zadań. Stopniowo, krok po kroku możesz uzupełniać i pogłębiać wiedzę dotyczącą obsługi i korzystania z Excela a kolejne stopnie zaawansowania to prosta droga do sukcesu.

Pomagamy opanować obsługę Excela - Zobacz go w akcji. Pamiętając o tym, że nie każdy posiada dogłębną wiedzę o obsłudze arkusza kalkulacyjnego przygotowaliśmy ofertę warsztatów komputerowych dostosowaną do poziomu wtajemniczenia uczestników szkoleń w zakresie obsługi Excela. Chcemy aby nasze szkolenia pozwoliły sprawdzić, co tak naprawdę potrafi Excel i które funkcje arkusza kalkulacyjnego mogą znaleźć zastosowanie na co dzień. Postaramy się zwiększyć twoje umiejętności i pokażemy nowe możliwości programu, ułatwimy profesjonalne użytkowanie Excela.

Microsoft Excel od podstaw i dla zaawansowanych. Mamy przygotowane konkretne propozycje kursów. Wśród nich: Excel w księgowości, arkusz kalkulacyjny w działach kadr i płac oraz w pracy biurowej. Polecamy szkolenia stacjonarne i kursy online. W trakcie zajęć pokazujemy m.in. co to są: optymalizacja, tabele przestawne, proste i zagnieżdżone funkcje stosowane w konstrukcji formuł.

Excel dla księgowych, pracowników działów płacowych i kadrowych. Czas kalkulatorów co prawda nie odszedł jeszcze do lamusa a Excel to nie nowość w rachunkowości, ewidencji wynagrodzeń czy czasu pracy. Gotowe rozwiązania informatyczne i dedykowane programy komputerowe to codzienność w obsłudze finansowej i kadrowej firm. Wszystko to prawda ale zdaniem naszych wykładowców będących jednocześnie ekspertami od księgowości i spraw pracowniczych warto na szerszą skalę korzystać z Excela. Daje to możliwości lepszego i bardziej elastycznego zarządzania danymi, ich analizy i tworzenia zestawień lub raportów.