Kontrast: A A
Czcionka: A A+
logo

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

22 629 13 88

721 547 750

logo

22 629 13 88

721 547 750

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697 Warszawa

09:00 - 17:00

od poniedziałku do piątku

Szkolenia na zamówienie

Oprócz szkoleń otwartych firma Polbi Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie organizuje szkolenia zamknięte, szkolenia na zamówienie czy szkolenia firmowe (wewnętrzne, wewnątrzfirmowe, in company). Szkolenia zamknięte są dedykowany konkretnej firmie, urzędowi lub instytucji, uwzględniając indywidualne oczekiwania zamawiającego. Klient decyduje o miejscu szkolenia zamkniętego lub formie zdalnej (szkolenie  on-line), czasie trwania zajęć, liczbie uczestników, a co najważniejsze o programie zamawianego szkolenia.

 

Szkolenia zamknięte, wewnętrzne, dedykowane, firmowe


Szkolenia wewnętrzne, zamknięte, na zamówienie - Polbi.

 

 

Polbi - Warszawa. Szkolenie zamkniete - Logo firmowe  Zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń  | 📞 22 629 13 88  |   📩  biuro@polbi.com.pl


Polbi - Warszawa. Szkolenie na zamówienie (wewnętrzne) - logo firmowe.  Zachęcamy do wysłania do nas zapytania ofertowego – Więcej informacji

 

Nasza oferta szkoleń „szytych na miarę”


Nie zawsze oferowana tematyka szkolenia otwartego w pełni odpowiada oczekiwaniom i potrzebom podmiotów poszukujących usług szkoleniowych. Możemy przygotować szkolenie zamknięte „szyte na miarę” i  zrealizować zajęcia obejmujące tematykę zleconą przez Zamawiającego, dostosowując zakres szkolenia zamkniętego do specyfiki działania konkretnej firmy lub instytucji. Szkolenie zamknięte będzie zaoferowane w dogodnym terminie i przeprowadzone we wskazanym miejscu oraz dostosowane do planowanej liczby uczestników.

 

Indywidualne podejście do tematyki szkolenia na zamówienie


Szkolenia na zamówienie mogą odbywać się na podstawie standardowych programów lub według programów zmodyfikowanych zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Opracowane autorskie programy i przygotowane materiały szkoleniowe indywidualnie według potrzeb klienta sprzyjają optymalnemu wykorzystaniu czasu zajęć.

 

Cena szkolenia zamkniętego (kalkulacja kosztów)


Na Państwa życzenie przygotujemy kalkulacje kosztów biorąc pod uwagę liczbę uczestników, jego formę (stacjonarne lub online), miejsce i czas szkolenia oraz renomę wykładowcy, który poprowadzi zajęcia. Cena szkolenia zamkniętego w przypadku większej ilości uczestników powinna być konkurencyjna w stosunku do ceny szkolenia otwartego dla tej samej ilości szkolonych osób.

 

Miejsce i forma prowadzenia szkolenia wewnętrznego


Szkolenia firmowe mogą odbywać się w siedzibie Zamawiającego lub w naszych salach szkoleniowych. Zamawiający może oczywiście wskazać inne preferowane i dogodne dla niego lokalizacje dla realizacji zajęć na szkoleniu zamkniętym. Oczywiście możliwe jest również przeprowadzenie internetowego szkolenia zamkniętego w formule zdalnej (webinarium – szkolenie online).

 

Wykładowcy prowadzący szkolenia zamknięte


Jeżeli są Państwo zdecydowani, który z naszych wykładowców powinien poprowadzić dla Was zajęcia na szkoleniu zamkniętym – to bardzo dobrze. Ale jeżeli macie Państwo wątpliwości, to znając preferencje dotyczące tematyki na przygotowywanym szkoleniu, wskażemy szkoleniowca, który naszym zdaniem najlepiej  poprowadzi zajęcia i da gwarancję udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania pojawiające się podczas szkolenia zamkniętego.

 

 


Polbi - Szkolenia i kursy zamknięte - Bogata oferta edukacyjna


 

FORMULARZE: ZAPYTANIA OFERTOWEGO, ZAMÓWIENIA, PROJEKT UMOWY

Zamówienie na szkolenie (PDF)   |   Zamówienie na szkolenie (Word)

Zapytanie ofertowe (PDF)   |   Zapytanie ofertowe (Word)

Projekt umowy (PDF)   |   Projekt umowy (Word)

Ankieta poszkoleniowa (PDF)   |   Ankieta poszkoleniowa (Word)

Skip to content