Polbi

Maciej Derwisz – wykładowca, trener

Maciej Derwisz – wykładowca, trener, szkoleniowiec. Ekspert z bogatym doświadczeniem dydaktycznym w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej, rachunku kosztów, rozliczania płac i obsługi programów finansowo-księgowych.

 

Maciej Derwisz – Wykładowca, dydaktyk, praktyk i ekspert


Maciej Derwisz

Maciej Derwisz – Wykładowca, POLBI – WARSZAWA

 

MACIEJ DERWISZ

Specjalista z zakresu rachunkowości i rozliczania płac

Ekspert z bogatym doświadczeniem w zakresie rachunkowości

Praktyk, wykładowca i prowadzący szkolenia

Wieloletni współpracownik  firmy POLBI

 


Wykładowca – Doświadczenie. Maciej Derwisz posiada wieloletnie, bogate doświadczenie dydaktyczne w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej, rachunku kosztów, rozliczania płac i obsługi programów finansowo-księgowych.

 


Wykładowca – wieloletnia praktyka. Maciej Derwisz to praktyk z bardzo bogatym doświadczeniem zdobytym podczas ponad 25-letniej czynnej, nieprzerwanej pracy. Specjalizuje się głównie w długoterminowych szkoleniach z zakresu rachunkowości finansowej (przeprowadził już setki kursów, w tym również w ramach projektów unijnych).

 


Co cechuje dobrego wykładowcę? Maciej Derwisz posiada potwierdzoną umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy. Cechuje go interesujący sposób prowadzenia zajęć, jasne i przystępne przekazywanie wiedzy, umiejętne wiązanie teorii z praktyką, wysoki poziom przygotowania merytorycznego, życzliwość, punktualność, rzetelność i kulturę osobistą.

 


Wysokie oceny uczestników szkoleń. Maciej Derwisz za swoja pracę dydaktyczną jest wysoko oceniany przez uczestników szkoleń oferowanych przez firmę Polbi Sp.  z o.o.

 


Warsztaty komputerowe. Maciej Derwisz prowadzi warsztaty komputerowe związane z obsługa programów: Płatnik, Symfonia i Excel.  Kursy, szkolenia i warsztaty komputerowe są kierowane do pracowników działów księgowości oraz działów kadrowych i działów płac i mają za zadanie przygotować te osoby do pracy zawodowej w zakresie swobodnej obsługi programów Płatnik, Symfonia czy Excel.

 


Kursy księgowości i kadrowo-płacowe. Maciej Derwisz jako wykładowca prowadzi zajęcia na kursach dla przyszłych księgowych i pracowników działów kadr i płac. Są to kursy księgowości (od podstaw), kursy na głównych księgowych oraz kursy kadrowo-płacowy (Specjalista ds. kadr i płac).

 


Specjalizacja – zakres prowadzonych szkoleń. Prowadzona działalność szkoleniowa prowadzona przez wykładowcę obejmuje cykliczne kursy z zakresu: dla głównych księgowych, w aspekcie rachunkowości zarządczej, majątku trwałego i obrotowego, rachunku kosztów i innych, zaawansowane rozliczenia płac (rozliczenia wynagrodzeń, składek i świadczeń ZUS w różnych systemach płacowych) w ramach kursów kadrowo-płacowych, obsługę programów finansowo-księgowych i pokrewnych, obsługę programu „Płatnik” na poziomie podstawowym i zaawansowanym, w tym m. in. w powiązanych układach centrum –  oddziały (setki przeprowadzonych kursów od podstaw oraz bieżące omawianie aktualnych zmian), wykorzystanie programu Excel, głównie w działach finansowych i pokrewnych oraz w kadrach i płacach na poziomie podstawowym i zaawansowanym, ze szczególnym uwzględnieniem logiki i poprawności tworzenia formuł, tworzenie prostych aplikacji usprawniających pracę z wykorzystaniem VBA i VB.NET.