Maciej Derwisz

Wykładowca, ekspert i praktyk


Maciej Derwisz

Wykładowca Polbi - Maciej Derwisz

 

MACIEJ DERWISZ

Wykładowca z ponad 25 letnim doświadczeniem. Specjalista z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej i podatkowej. Studiował Cybernetykę Ekonomiczną i Rachunkowość w SGPiS obecnie Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Maciej jest ekspertem wykorzystania programu Microsoft Excel i twórcą praktycznego, wspomagającego oprogramowania stosowanego w działach księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Z Polbi związany od ponad 25 lat. W tym czasie przeprowadził dziesiątki szkoleń z zakresu księgowości i praktycznego zastosowania Excela w rachunkowości oraz kadrach i płacach.

Uczestniczył w kilkunastu projektach szkoleniowych w ramach środków UE w obszarze rachunkowości i finansów. Szkoli specjalistów w dużych korporacjach, przedsiębiorstwach, kancelariach i biurach rachunkowych. Maciej jest głównym wykładowcą na Kursie Księgowości Polbi, prowadzi również zajęcia na Kursie Kadrowo-Płacowym.

Maciej jest wykładowcą powszechnie lubianym, ma niezwykły, naturalny dar przekazywania posiadanej wiedzy. Zajęcia prowadzi w interesujący sposób umiejętnie wiążąc teorię z praktyką. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowany, punktualny, uprzejmy i życzliwy.

Oto opinia uczestnika Kursu Księgowości „Brałem udział w kursie na księgowego i jestem pod wrażeniem. Otrzymałem materiały i dużo praktycznej wiedzy. Pan Maciej prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie. Dziękuję