O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową

Jesteśmy jedną z najstarszych firm szkoleniowych w Polsce. Działamy od 1994 roku. Prowadzimy kursy i szkolenia. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, nasze motto brzmi „Uczymy tego, na czym się znamy”, a naszą misją jest dzielenie się wiedzą.

Co robimy?

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów księgowości i kadrowo-płacowych oraz kursów z Excela a także specjalistycznych szkoleń z zakresu rozliczeń podatkowych (CIT, PIT i VAT), prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ZUS, zajęć dla hurtowni farmaceutycznych i placówek ochrony zdrowia. W nasze ofercie szkoleń coś dla siebie znajdą także pracownicy administracji, samorządów czy opieki społecznej.

Oferujemy szeroki wybór szkoleń i kursów

  • Kursy Księgowości i Kursy Kadry i Płace (kadrowo-płacowe). Działalność edukacyjną rozpoczynaliśmy organizując kursy dla księgowych oraz przyszłych pracowników działów kadr i płac. Kurs księgowości i kurs kadrowo-płacowy są w naszej ofercie nieprzerwanie już od ponad 25 lat i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
  • Szkolenia podatkowe dla firm. Prowadzimy szkolenia z zakresu podatków dochodowych PIT i CIT, podatku od towarów i usług – VAT. Prezentujemy tematykę m.in. podróży służbowych (delegacji pracowniczych), kosztów uzyskania przychodów (w tym kosztów reprezentacji i reklamy), prawidłowego dokumentowania obrotu gospodarczego (faktura VAT, transakcje międzynarodowe), czy rozliczeń podatkowych z urzędami skarbowymi.
  • Oferta szkoleniowa z zakresu prawa pracy i ZUS. Nasi doświadczeni wykładowcy podczas zajęć przekazują słuchaczom zagadnienia dotyczące problematyki kadrowo-płacowej, ubezpieczeń społecznych,  ewidencji czasu pracy, elektronicznych rozliczeń z ZUS i pozostałych zagadnień z obszaru prawa pracy.
  • Branża farmaceutyczna, obrót hurtowy lekami. Oferujemy warsztaty i ćwiczenia dla farmaceutów zatrudnionych w  hurtowniach i wytwórniach farmaceutycznych dotyczące obrotu produktami leczniczymi, suplementami diety, środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
  • Ochrona zdrowia, opieka medyczna, szpitale i przychodnie. Prowadzimy warsztaty dla osób zatrudnionych w placówkach opieki zdrowotnej związanych z organizacją i dokumentowaniem obsługi pacjenta w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej uwzględniające ochronę danych osobowych czy ochronę informacji niejawnych.

Jak prowadzimy nasze kursy i szkolenia?

Łączymy tradycję z nowoczesnością prowadząc szkolenia i kursy w różnych formach, a nasi wykładowcy są zawsze perfekcyjnie przygotowani do spotkania z ludźmi chętnymi się uczyć. Zajęcia organizujemy w formie tradycyjnej (stacjonarnie) oraz online na żywo (webinaria).

Dla kogo działamy?

Naszą ofertę edukacyjną obejmującą szkolenia i kursy jak również warsztaty komputerowe adresujemy do wszystkich, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć nowe umiejętności lub uzupełnić i uaktualnić dotychczasową wiedzę branżową.

Szkolenia finansowane ze środków budżetowych i funduszy europejskich – Projekty UE

Uczestniczymy w  realizacji projektów finansowane ze środków Unii Europejskiej. Udzielamy wsparcia, aktywizujemy zawodowo i pomagamy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Dzięki środkom UE dajemy możliwość dofinansowania nauki i udziału w bezpłatnych szkoleniach. We współpracy z z instytucjami rynku pracy pomagamy również osobom bezrobotnym zdobywać potrzebne im kwalifikacje zawodowe.

Zaufało nam tysiące uczestników szkoleń

Jesteśmy renomowaną firmą z długoletnimi tradycjami i rozpoznawalną na rynku szkoleń w Polsce. Nasze szkolenia, warsztaty i kursy kończą rokrocznie tysiące osób. Większość naszych słuchaczy trafia do nas z polecenia dotychczasowych absolwentów. Wiele wiodących firmy korzystają z naszych szkoleń i kursów, aby pomagać swoim pracownikom w doskonaleniu umiejętności.

 

Polbi, Warszawa – Szkolenia i kursy , branżowa edukacja zawodowa


Administracja   |   Farmacja    |   Ochrona zdrowia

Podatki PIT, CIT i VAT   |   Prawo pracy i ZUS

Środki trwałe   |   Księgowość   |   Excel

Kursy księgowości i kadrowo-płacowe

 


Polbi, Warszawa – Szkolenia dla firm. W ofercie szkolenia z zakresu podatków oraz prawa pracy i rozliczeń z ZUS,  warsztaty i ćwiczenia dla farmaceutów pracujących w hurtowniach i wytwórniach farmaceutycznych, zajęcia kierowane do placówek leczniczych i podmiotów związanych z ochroną zdrowia, opieką medyczną, szpitali i przychodni, zajęcia komputerowe oraz szkolenia dotyczące środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzimy szkolenia zamknięte (wewnętrzne, dedykowane, na życzenie) dostosowane swoim zakresem do potrzeb Zamawiającego.