Oferta szkoleń

Uczymy, bo lubimy


Zespół Polbi tworzą ludzie z pasją, nasze motto brzmi „Uczymy tego, na czym się znamy”, a naszą misją jest dzielenie się wiedzą. Dostarczamy wiedzę na najwyższym poziomie. Łączymy tradycję z nowoczesnością, prowadząc zajęcia w różnych formach i miejscach. Nasi wykładowcy są zawsze  perfekcyjnie przygotowani do spotkania z ludźmi chętnymi się uczyć.

Jakie szkolenia prowadzimy? Nasze specjalizacje:


Sztandarowe szkolenia Polbi


Zapraszamy na nasze hity. Szkolenia, które od lat niezmiennie cieszą się zainteresowaniem specjalistów to:

w kategorii – Prawo Pracy, Kadry i Płace:

w kategorii – Księgowość:

w  kategorii – Farmacja:

w kategorii – Ochrona Zdrowia:

Proponujemy różne formy szkoleń


Szkolenia otwarte – każdy może wypełnić prosty formularz zgłoszenia na naszej stronie i uczestniczyć w wybranym szkoleniu.

Szkolenia zamknięte – przygotowujemy i organizujemy szkolenia dla firm zarówno online, jak i stacjonarnie – w zależności od potrzeb w naszych salach szkoleniowych, w siedzibie klienta lub na „wyjeździe”. W związku z dużą ilością zmiennych, warunki negocjujemy indywidualnie z każdym zamawiającym.

Szkolenia stacjonarne – dysponujemy salami szkoleniowymi w centrum Warszawy (wspaniały widok na panoramę miasta), zapewniamy catering, ale równie chętnie jeździmy do naszych klientów.

Szkolenia online na żywo – szkolenia online prowadzimy w czasie rzeczywistym w bezpośrednim kontakcie z wykładowczynią lub wykładowcą. Można włączyć kamerę i mikrofon lub pisać na czacie. Odpowiadamy również na pytania zadane po szkoleniu. Odpowiedzi rozsyłamy do wszystkich uczestników.

 

Wybrane szkolenia można znaleźć również na: eventis.pl, BUR – Baza Usług Rozwojowych (PARP).