Polbi

Oferta szkoleniowa

Jesteśmy firmą szkoleniową z wieloletnim doświadczeniem

Polbi – Warszawa. Działamy na rynku  edukacyjnym od 1994 roku. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Znakomita większość osób trafia do nas z polecenia naszych absolwentów, co motywuje nasz zespół do dalszych działań.

 

Nie byłoby Nas bez Was


Od lat niezmiennie proponujemy liczne szkolenia, kursy oraz warsztaty komputerowe. Poszerzaj swoją wiedzę, odkrywaj nowe kierunki rozwoju i zdobywaj z nami nowe umiejętności oraz kompetencje.

 

Szkolenia, kursy i warsztaty stacjonarne oraz online


W szczególności zapraszamy na internetowe zajęcia zdalne prowadzone na żywo. Korzystaj na komputerach, laptopach czy smartfonach z wygodnego dostępu do szkoleń online. Wiedzę nie tylko merytoryczną, ale przede wszystkim tę praktyczną, możesz zdobywać także na naszych szkoleniach stacjonarnych oraz zajęciach organizowanych w formule zamkniętej (na zamówienie).

 

Spotkania z ekspertami, specjalistami i praktykami


Zawsze dbamy by nasi wykładowcy i trenerzy byli najlepszymi specjalistami oraz ekspertami, którzy nie tylko doskonale znają się na swoim fachu, ale potrafili także w atrakcyjny i przystępny sposób dzielić się z uczestnikami szkoleń swoją ogromną wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem.

 

Logo - Polbi, Warszawa. Szkolenia i kursy

Polbi, Warszawa. Bogata oferta szkoleniowa, szeroki wachlarz szkoleń i kursów


Administracja   |  Farmacja |   Kosmetyki   |   Ochrona zdrowia |   RODO   |  Excel

Podatki PIT, CIT i VAT   |   Prawo pracy i ZUS   |   Środki trwałe   |   Księgowość

Kursy Księgowości oraz Kadry i Płace

 

Polbi, Uczymy tego, na czym się znamy


Polbi, Warszawa – Szkolenia i kursy dla przedsiębiorców, firm, instytucji i urzędów. Nasza oferta szkoleniowa kierowana jest do księgowych i pracowników pionów finansowych jak również personelu działów kadrowo-płacowych. Prowadzimy szkolenia z zakresu podatków oraz prawa pracy i rozliczeń z ZUS. Polecamy również warsztaty i ćwiczenia dla farmaceutów pracujących w hurtowniach i wytwórniach farmaceutycznych. Oferujemy też zajęcia kierowane do placówek leczniczych i podmiotów związanych z ochroną zdrowia, opieką medyczną, szpitali i przychodni. Szkolimy przyszłych specjalistów z zakresu ewidencji, wyceny i amortyzacji środków trwałe i wartości niematerialnych i prawnych. Wybrane szkolenia można znaleźć również na: eventis.pl, BUR – Baza Usług Rozwojowych (PARP).