Polbi

Szkolenia na zamówienie

Szukasz szkolenia dopasowanego do swoich potrzeb?

Oprócz szkoleń otwartych Polbi organizuje zamknięte szkolenia na zamówienie (tzw. szkolenia na życzenie, firmowe, wewnętrzne, in company). Jeżeli planujesz szkolenie dostosowane do własnych potrzeb i wymogów, to wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

 

Jesteśmy do dyspozycji: tel. 22 629 13 88, biuro@polbi.com.pl

Zadzwoń lub napisz. Czekamy na propozycje szkoleń, które może zorganizować specjalnie dla Ciebie. Wspólnie uzgodnimy tematykę i zakres zajęć oraz ustalimy miejsce i czas szkolenia. My ze swojej strony polecimy sprawdzonego wykładowcę oraz zaproponujemy atrakcyjną cenę.

 

Polbi, Warszawa – Szkolenia i kursy na zamówienie


Szkolenia zamknięte, wewnętrzne, dedykowane, firmowe. Szkolenia zamknięte są dedykowane konkretnej firmie, urzędowi lub instytucji, uwzględniając indywidualne oczekiwania zamawiającego. Klient decyduje o miejscu szkolenia zamkniętego lub formie zdalnej (szkolenie online), czasie trwania zajęć, liczbie uczestników, a co najważniejsze o programie zamawianego szkolenia.

 


Nasza oferta szkoleń „szytych na miarę”. Nie zawsze oferowana tematyka szkolenia otwartego w pełni odpowiada oczekiwaniom i potrzebom osób czy podmiotów poszukujących usług szkoleniowych. Możemy przygotować szkolenie zamknięte „szyte na miarę” i  zrealizować zajęcia obejmujące tematykę zleconą przez Zamawiającego, dostosowując zakres szkolenia zamkniętego do specyfiki działania konkretnej firmy lub instytucji.

 


Ty decydujesz o terminie, miejscu i formie szkolenia zamkniętego. Szkolenie zamknięte postaramy się zaoferować w dogodnym terminie i przeprowadzone we wskazanym miejscu lub formie zdalnej oraz dostosowane do planowanej liczby uczestników.

 


Indywidualne podejście do szkoleń na zamówienie. Szkolenia na zamówienie mogą odbywać się na podstawie standardowych programów lub według programów zmodyfikowanych zgodnie z konkretnymi potrzebami. Opracowane programy i przygotowane indywidualnie według potrzeb klienta materiały szkoleniowe sprzyjają optymalnemu wykorzystaniu czasu zajęć.

 


Cena szkolenia zamkniętego (kalkulacja kosztów). Na Państwa życzenie przygotujemy kalkulacje kosztów biorąc pod uwagę liczbę uczestników, jego formę (stacjonarne lub online) oraz czas szkolenia. Staramy się, by cena szkolenia zamkniętego w przypadku większej ilości uczestników była konkurencyjna.

 


Wykładowcy prowadzący szkolenia zamknięte. Jeżeli są Państwo zdecydowani, który z naszych wykładowców powinien poprowadzić dla Was zajęcia na szkoleniu zamkniętym – to bardzo dobrze. Ale jeżeli macie Państwo wątpliwości, to znając preferencje dotyczące tematyki na przygotowywanym szkoleniu, wskażemy szkoleniowca, który naszym zdaniem najlepiej  poprowadzi zajęcia i da gwarancję udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania pojawiające się podczas szkolenia zamkniętego.

 


Miejsce i forma prowadzenia szkolenia wewnętrznego. Szkolenia firmowe mogą odbywać się w siedzibie Zamawiającego lub w naszych salach szkoleniowych. Zamawiający może także wskazać inne preferowane i dogodne dla siebie lokalizację dla realizacji zajęć na szkoleniu zamkniętym. Oczywiście możliwe jest również przeprowadzenie internetowego szkolenia zamkniętego w formule zdalnej (webinarium – szkolenie online na żywo).