Polbi

Szkolenia na zamówienie

POLBI – SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

 

Rozwiązania dla firm

W Polbi wiemy, że zadowolenie z pracy i efektywność zależą od posiadanej wiedzy i kompetencji. Dlatego jednym z naszych celów jest wspieranie ludzi i firm w rozwoju. Uczymy bo lubimy, chętnie przygotowujemy i organizujemy szkolenia zamknięte uwzględniające unikalne potrzeby firm. Szkolenia wewnętrzne (in company) mogą być oparte na naszych standardowych programach lub programach pisanych na zamówienie.

Ponieważ szkolenia zamknięte są dedykowane konkretnej firmie, urzędowi lub instytucji, bez względu na wybór programu czy tematyki zawsze uwzględniamy indywidualne oczekiwania zamawiającego. Jeżeli  planujesz przeprowadzić szkolenie lub cykl szkoleń dostosowanych do własnych potrzeb i wymogów, to wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Przed szkoleniem chętnie zapoznamy się ze specyfiką twojej działalności, aby w programie szkolenia uwzględnić case study z twojego podwórka.

 

Dlaczego warto zamówić szkolenie zamknięte?

Wielką zaletą szkoleń zamkniętych jest przede wszystkim możliwość dostosowania zawartości merytorycznej, czyli przygotowanie programu szkolenia z uwzględnieniem szczególnych potrzeb uczestników. Nasi wykładowcy chętnie zapoznają się ze specyfiką pracy i wyzwaniami z jakimi mierzą się osoby skierowane na szkolenie. Następnie przygotują program i materiały szkoleniowe tak, aby szkolenie spełniało oczekiwania uczestników.

Wykładowcy w Polbi to ludzie z pasją, eksperci pracujący zgodnie z naszym mottem „Uczymy tego, na czym się znamy”. Możesz więc liczyć, że w tematach, z których szkolimy: prawo pracy, kadry i płace, podatki, księgowość, farmacja czy Excel, będziesz mieć do czynienia z ludźmi, którzy rozumieją wyzwania i potrafią znajdować rozwiązania.

 

Forma, miejsce i termin szkolenia zamkniętego 

Kolejną zaletą szkolenia zamkniętego jest możliwość wyboru dogodnego dla zamawiającego czasu, miejsca i formy szkolenia. Organizujemy profesjonalne szkolenia zamknięte zarówno w formie online jak i stacjonarnie. Wybierając szkolenia stacjonarne możesz zdecydować o miejscu jego organizacji – w naszej sali szkoleniowej, w swojej siedzibie albo na wyjeździe. Możesz też wybrać termin najlepiej odpowiadający uczestnikom szkolenia.

Na rynku szkoleń pracujemy od 1994 roku, więc rozumiemy, że wpływ na zadowolenie ze szkolenia ma nie tylko temat i dobry wykładowca, ale równie ważne są kwestie organizacyjne, dlatego zawsze jesteśmy gotowi dostosować się do wymagań naszych klientów co do wyboru miejsca, czasu i formy szkolenia.

 

Ile kosztuje szkolenie zamknięte? 

Szkolenia zamknięte na ogół kojarzą się z większym kosztem niż szkolenia otwarte, ogólnodostępne. Może to wynikać z kilku powodów, jednym z nich jest sposób prezentowania ceny.  W przypadku szkoleń otwartych cena prezentowana jest jako koszt udziału w szkoleniu jednej osoby, w przypadku szkolenia zamkniętego – na ogół jako koszt całego projektu. Ponieważ szkolenia zamknięte organizujemy dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób, w efekcie końcowym może się okazać, że tańsze jest szkolenie zamknięte.

Porównywanie ceny szkolenia zamkniętego z ceną szkolenia otwartego nie jest dobrym pomysłem, ponieważ w zamian nie dostajesz tego samego, a więc nie porównujmy jabłka do gruszki. I jeszcze najważniejsze pytanie, czy koszt szkolenia zamkniętego jest inwestycją? Odpowiedź jest prosta, oczywiście, że tak, i to inwestycją z której szybko otrzymujesz zwrot. Nie zaczynaj od ceny, nie wahaj się, pytaj o szkolenie zamknięte, jesteśmy gotowi dopasować się również w tej kwestii.

 

Zapytaj o szkolenie zamknięte 

Zespół Polbi tworzą ludzie z pasją, nasze motto brzmi „Uczymy tego, na czym się znamy”, a naszą misją jest dzielenie się wiedzą. Od lat chętnie przygotowujemy oferty na szkolenia zamknięte, negocjujemy warunki i podpisujemy umowy. Nie zmęczysz nas pytaniami, pisz, dzwoń, kontaktuj się. Jesteśmy specjalistami od szkoleń, uczymy bo lubimy. Organizujemy szkolenia w różnych formach, miejscach i czasie.

Jeżeli myślisz o szkoleniu zamkniętym – jesteśmy do dyspozycji: mail biuro@polbi.com.pl tel. 721 547 750; formularz kontaktowy https://www.polbi.pl/kontakt

Możesz zamówić jedno szkolenie, cykl szkoleń lub cały program dla swojej organizacji.