Polbi

Wykładowcy

Nasi wykładowcy, trenerzy, konsultanci i prelegenci współpracują z nami od wielu lat przy prowadzeniu szkoleń, kursów i warsztatów, szkoleń wewnętrznych i wyjazdowych. Nasza kadra dydaktyczna to specjaliści i eksperci w swojej dziedzinie.

 

Nasz kadra dydaktyczna to doświadczeni wykładowcy, szkoleniowcy, trenerzy i uznani eksperci!


Nasi wykładowcy to doświadczeni eksperci i praktycy, stawiający sobie za cel przekazanie kompletnej, praktycznej i rzetelnej wiedzy oraz aktualizację Państwa wiadomości. Spotkania z trenerami są także doskonałaą okazją do wymiany doświadczeń oraz uzyskania porad i wskazówek. Podczas szkoleń nawiązujących do zagadnień prawnych prowadzący starają się zapoznać Państwa z najnowszym orzecznictwem sądowym i urzędowymi interpretacjami przepisów.

 

ANNA LIGNAR – Farmacja, DPD


Anna Lignar - Wykładowca i trener, ekspert Polbi.Polbi – Warszawa. LOGO

Anna Lignar

Praktyk, wykładowca, doświadczony trener i szkoleniowiec, audytor wewnętrzny w firmie farmaceutycznej. Farmaceutka. Doświadczenie zdobyła pracując w firmach farmaceutycznych. Audytor Wiodący IRCA, ISO 9001:2015. Ekspert DPD.

Więcej o wykładowcy …

 

 

MACIEJ DERWISZ – Księgowość, wynagrodzenia, ZUS i Płatnik


Maciej Derwisz

Polbi – Warszawa. LOGO
 
Maciej Derwisz

Doświadczony wykładowca i ekspert z bogatym dorobkiem dydaktycznym. Specjalizuje się w rachunkowości finansowej i zarządczej, rachunku kosztów, rozliczaniach płac i obsłudze programów finansowo-księgowych.

Więcej o wykładowcy …

 

 

AGNIESZKA WAŁĘKA-KALISZCZAK – Podatki, prawo pracy i ZUS


Agnieszka Wałęka-Kaliszczak. Wykładowca, ekspert

Polbi – Warszawa. LOGO

Agnieszka Wałęka-Kaliszczak

Wykładowca, trener i ekspert. Specjalistka z zakresu podatków dochodowych PIT i  CIT oraz podatku od towarów i usług  VAT. Nie obca jest również  dla niej tematyka prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ZUS.

 

 

 

KATARZYNA GOSPODAROWICZ – prawo pracy i ubezpieczenia społeczne


Katarzyna Gospodarowicz - Radca prawny. Szkolenia - wykładowca i prelegent.

Polbi – Warszawa. LOGO

Katarzyna Gospodarowicz

Katarzyna Gospodarowicz – Radca prawny, prawnik, ekspert prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, wykładowca prowadząca liczne szkolenia z zakresu spraw pracowniczych i autorka licznych specjalistycznych publikacji branżowych.

Więcej o wykładowcy …

 

 

ANNA KRÓL-BŁAŻEJEWSKA – Podatki,  rachunkowość, środki trwałe


Anna Król-Błażejewska - Wykładowca i ekspert Polbi

Polbi – Warszawa. Anna Król-Błażejewska, wykładowca

 

Anna Król-Błażejewska

Księgowa, ekspert i specjalista z zakresu podatków, rachunkowości i spraw pracowniczych. Doradca finansowy oraz doświadczony wykładowca. Autorka publikacji dotyczących rachunkowości przedsiębiorstw, jednostek administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Praktyk i właścicielka biura rachunkowego.

Więcej o wykładowcy …

 

 

MAGDALENA ŚWIĄDER – Branża farmaceutyczna


Magdalena Świąder - Wykładowca, szkolenia dla branży farmaceutycznej

Polbi – Warszawa. LOGO

Magdalena Świąder

Magdalena Świąder doradza przedsiębiorcom funkcjonującym na rynku farmaceutycznym, ze szczególnym uwzględnieniem wytwórców i hurtowni farmaceutycznych. Wiedzą i doświadczeniem zawodowym dzieli się z uczestnikami specjalistycznych szkoleń przedstawiając omawiane zagadnienia z perspektywy prawnika-praktyka. Uczestniczy w inspekcjach i audytach oraz odpowiada za bieżące doradztwo, w tym negocjowanie umów.

 

KATARZYNA KĘSIK-OLĘDZKA – Branża farmaceutyczna


Katarzyna Kęsik-Olędzka - Farmaceutka, partner kancelarii MOYERS - Wykładowca i ekspert Polbi

Polbi – Warszawa. LOGO

Katarzyna Kęsik-Olędzka

Ekspert kancelarii MOYERS, farmaceutka przez wiele lat związana z Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym.

W GIF pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Nadzoru, sprawowała obowiązki inspektora ds. wytwarzania, przeprowadziła  około 100 inspekcji i była również naczelnikiem Wydziału Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi i Wydziału ds. Sfałszowanych Produktów Leczniczych. Zajmowała się także szkoleniem innych inspektorów Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.

 

 

SZYMON STUDZIŃSKI – Branża life science, wyroby medyczne


Szymon Studziński, adwokat i wykładowca.

Polbi – Warszawa. LOGO

Szymon Studziński

Karierę zawodową rozpoczął w butikowej warszawskiej kancelarii specjalizującej się w Life Sciences, własności intelektualnej i prawie mediów.

Był związany z jedną z największych polskich kancelarii prawnych, gdzie doradzał w zakresie prawa konkurencji oraz dystrybucji, marketingu i promocji produktów regulowanych.

 

 

JAN PIETRASZEKBranża farmaceutyczna


Jan Pietraszek - Prawnik

Polbi, Jan Pietraszek – wykładowca

Jan Pietraszek

Jan Pietraszek – Prawnik, QMS Manager, doradza branży farmaceutycznej, prowadzi audyty hurtowni farmaceutycznych, operatorów logistycznych, magazynów dystrybucyjnych oraz firm transportowo-spedycyjnych, ekspert do spraw zintegrowanych systemów zarządzania jakością.

Lider zespołów wdrożeniowych, członek grup eksperckich.

 

 

MIRELA CHOMONT – Podatki CIT, PIT i VAT


Mirela Chomont - Wykładowca, doradca podatkowy, szkolenia podatkowe.POLBI – WARSZAWA, Mirela Chomont

Mirela Chomont

Radca prawny i doradca podatkowy. Wykładowca, doświadczona trenerka i autorka licznych szkoleń, podczas których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozumienia i praktycznego stosowania przepisów podatkowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pracownik organów administracji skarbowej, współpracowniczka kancelarii prawniczych oraz firm audytorsko-księgowych.

 

PATRYCJA KUBIESA – Podatki, księgowość, ZUS


Patrycja Kubiesa – Doradca podatkowy, praktyk i wykładowca.

Polbi – Warszawa. LOGO

Patrycja Kubiesa

Doradca podatkowy oferujący pomoc i doradztwo podatkowe oraz usługi księgowe w ramach prowadzonej Kancelarii Kubiesa i Brzostowska. 

Doświadczony wykładowca, trener i konsultant. Prowadzi szkolenia podatkowe tradycyjne i online.

Więcej o wykładowcy …

 

 

MONIKA BRZOSTOWSKA – Księgowość, podatki i ZUS


Monika Magda Brzostowska – Doradca podatkowy, księgowa, wykładowca - Ekspert Polbi.

Polbi – Warszawa. LOGO

Monika Brzostowska

Monika Brzostowska jest ekspertem i praktykiem w obszarze prawa podatkowego i prowadzenia księgowości. Doradca podatkowy wspierającym i doradzającym podatnikom w ramach kancelarii podatkowej KiB.

Prowadzi liczne szkolenia z zakresu podatków, prawa pracy i ZUS dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Więcej o wykładowcy …

 

ANDRZEJ KĘPA – Środki trwałe, rachunkowość


Andrzej Kępa - wykładowca, prelegent. Szkolenia POLBI.Polbi – Warszawa. LOGO

Andrzej Kępa

Wykładowca/trener. Ekspert ds. środków trwałych, główny księgowy w dużych przedsiębiorstwach, funkcje kierownicze i dyrektorskie. Specjalizacja: rachunkowość, sprawozdania finansowe, krajowe i międzynarodowe standardy rachunkowości, środki trwałe i inwestycje, prawo podatkowe, krajowe i zagraniczne podróże służbowe.

Więcej o wykładowcy …

 

RENATA MAJEWSKA – Prawo pracy, płace i ZUS


Renata Majewska, szkolenia, ćwiczenia płacowe.

Polbi – Warszawa. LOGO

Renata Majewska

Ekspert prawa pracy, specjalista z zakresu: wynagrodzeń, kalkulacji i list płac oraz potrąceń, akt osobowych, zatrudniania i zwalniania pracowników, spraw socjalnych w firmach, przedsiębiorstwach i instytucjach, egzekucji sądowej i administracyjnej z wynagrodzeń, pracowniczych programów emerytalnych. Więcej o wykładowcy …

 

JAKUB RZYMOWSKI – RODO, dokumentacja medyczna


Jakub Rzymowski - Wykładowca, ekspertPolbi – Warszawa. LOGO

Jakub Rzymowski

Prawnik, informatyk, wykładowca. Pracownik naukowy Uniwersytetu Łódzkiego i Zakładu prawa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, oraz Eurokancelarii prof. Marii Królikowskiej-Olczak. Szkoleniowiec z dziedziny danych osobowych, w tym osobowych danych medycznych, dokumentacji medycznej i prawa medycznego.

Więcej o wykładowcy …

 

BEATA NARÓG – prawo pracy i ubezpieczenia społeczne


Beata Naróg – Ekspert prawa pracy i wynagrodzeń, wykładowca - Polbi.

Polbi – Warszawa. LOGO

Beata Naróg

Ekspert i praktyk prawa pracy i wynagrodzeń z bogatym doświadczeniem w obszarze kadr i płac – pełniła funkcje kierownicze w dużych przedsiębiorstwach. Wykładowca i trener oraz autorka publikacji z zakresu prawa pracy. Więcej o wykładowcy …

 

KAMIL MIŚTAL – Administracja, KPA, sygnaliści (whistleblowing)


Kamil Miśtal

Polbi – Warszawa. LOGO

Kamil Miśtal

Kamil Miśtal to wykładowca akademicki, trener, prawnik w kancelarii prawnej. Jest dyrektorem zarządzającym ds. ochrony danych osobowych w grupie kapitałowej o zasięgu ogólnopolskim. Zajmuje się szkoleniami pracowników urzędów administracji publicznej na szczeblu centralnym i terenowym oraz prawników praktyków, a także pracowników przedsiębiorstw i spółek. Więcej o wykładowcy …

 

 

ANNA BYLIŃSKA – Branża apteczna


Anna Bylińska – Wykładowca i trener. Szkolenia dla aptek i branży farmaceutycznej.

Polbi – Warszawa. LOGO

Anna Bylińska

dr n. farm. Anna Bylińska jest doradcą branży aptecznej z wieloletnia farmaceutyczną praktyką zawodową. Prowadzi szkolenia i warsztaty dotyczące polityki handlowej i wizerunku aptek oraz poprawy efektywność finansowej oraz procesów operacyjnych w aptekach.

Przez kilkanaście lat kierowała aptekami jako menadżer i kierownik. Zdobyła bogate doświadczenie zarówno korporacyjne, jak i detaliczne.

 

JOLANTA KOWALSKA – Branża farmaceutyczna


Jolanta Kowalska. Wykładowca i ekspert - Farmacja.

Polbi – Warszawa. LOGO

dr Jolanta Kowalska

Doktor nauk biologicznych w zakresie biochemii. Kilkunastoletni staż pracy w przemyśle farmaceutycznym. Audytor wewnętrzny i zewnętrzny.

Doświadczenie zdobyte w działach: badań i rozwoju, kontroli jakości, zapewnieniu jakości oraz na stanowisku Osoby Wykwalifikowanej i Osoby upoważnionej do zwalniania substancji czynnych.

 

 

MARTA ŁANOCH – Branża farmaceutyczna, kosmetyczna  i żywnościowa


Marta Łanoch – Prawnik, wykładowca, ekspert Polbi

Polbi – Warszawa. LOGO

Marta Łanoch

Marta Łanoch – Prawniczka, doświadczona trenerka, wykładowca. Prowadzi liczne szkolenia i  uczestniczy jako prelegentka na konferencjach dla firm z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i żywnościowej. Założycielka wyspecjalizowanej praktyki prawnej FoodMedLaw, która doradza w zakresie aspektów prawnych produktów kosmetycznych, suplementów diety, a także wyrobów medycznych.

Więcej o wykładowcy …

 

JOANNA PALUCH – Kosmetyki i branża kosmetyczna 


Joanna Paluch - Wykładowca, adowca Polbi - Kosmetyki - Branża kosmetyczna

Polbi – Warszawa. LOGO

Joanna Paluch

Joanna Paluch – Ekspert, doświadczona trenerka, wykładowca.

Praktyk branży kosmetycznej. Współpracowała z kluczowymi polskimi wytwórcami kosmetyków. Założycielka marki Clover Cosmetics z bogatym doświadczeniem w tworzeniu nowych formulacji kosmetycznych i wdrażaniu innowacyjnych sposobach wytwarzania kosmetyków. Więcej o wykładowcy …

 

MARTA MAJSZYK-ŚWIĄTEK – Kosmetyki i branża kosmetyczna


Marta Majszyk-Świątek. Wykładowca, kosmetolog, technolog produkcji kosmetyków.

Polbi – Warszawa. LOGO

Marta Majszyk-Świątek

Kosmetolog i technolog produkcji kosmetyków. Safety Assessor do spraw  produktów  kosmetycznych. Ekspert i praktyk branży kosmetycznej. Wykładowca i trener i nauczyciel akademicki. Aktywny członek Krajowej Izby Kosmetologii. Wykonuje Raporty Oceny Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego i i analizy etykiety kosmetyku, pomaga we wprowadzeniu produktu kosmetycznego na rynek. Więcej o wykładowcy …

 

 


Tomasz Wojewoda. Ekspert podatkowy, były wieloletni pracownik Ministerstwa Finansów oraz Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie, konsultant podatkowy w renomowanych firmach. Specjalizacja: Prawo podatkowe – podatek dochodowy osób fizycznych (PIT) oraz podatek dochodowy osób prawnych CIT), podatek od towarów i usług (VAT), finanse firm, środki trwałe, krajowe i zagraniczne podróże służbowe, reprezentacja i reklama. Trener i szkoleniowiec | Więcej o wykładowcy …

 


Grzegorz Tomala. Doradca podatkowy, były pracownik Izby Skarbowej, prawnik i konsultant podatkowy Specjalizacja: Prawo podatkowe – podatek od towarów i usług (VAT). Trener i szkoleniowiec | Więcej o wykładowcy …

 


Katarzyna Tomala. Prawnik, doradca podatkowy, wykładowca, ekspert. Specjalizuje się m.in. w tematyce podatków dochodowych od osób fizycznych i od osób prawnych w szczególności w działalności gospodarczej, audytów podatkowych, związku rachunkowości i prawa podatkowego, postępowania przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Katarzyna Tomala posiada wieloletnie doświadczenie jako wykładowca prowadzący szkolenia i warsztaty dla praktyków podatkowych oraz księgowych.

 


Andrzej Radzisław. Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ekspert w zakresie ubezpieczeń społecznych. Przez wiele lat zatrudniony w Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Trener z wieloletnim doświadczeniem. Występował w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych kierowanych do płatników i ubezpieczonych. Publikuje na łamach Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej, w wydawnictwie GOFIN, WIP oraz C.H. BECK.| Więcej o wykładowcy …

 


Piotr Wojciechowski. Adwokat, publicysta, ekspert prawa pracy. Prowadzi praktykę w Kancelarii Raczkowski Paruch. Pracował  w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w charakterze specjalisty. Pracownik Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. Wykładowca i trener. Autor licznych publikacji oraz uczestnik konferencji związanych ze stosowaniem przepisów prawa pracy w praktyce.

 


Piotr Wąż. Doktor nauk prawnych, wykładowca, szkoleniowiec, specjalista w Państwowej Inspekcji Pracy, były członek Komisji Prawnej Głównego Inspektora Pracy, biegły sądowy z zakresu stosunku pracy. Ekspert i specjalista w dziedzinie prawa pracy i prawa spółek. | Więcej o wykładowcy …

 

Polbi – Uczymy tego, na czym się znamy. Zapraszamy na szkolenia i kursy


Prowadzimy profesjonalne kursy, specjalistyczne szkolenia, warsztaty komputerowe i seminaria tematyczne. Stawiamy na kształcenie praktyczne. Szkolenia (tradycyjne i szkolenia on-line) w miarę możliwości prowadzone są w formie warsztatów z dużą ilością przykładów. W razie potrzeby prowadzący szkolenie wspólnie ze słuchaczami dokonuje niezbędnych obliczeń rozwiązując zadania i przykłady. Uczestnicy szkoleń mogą zawsze na bieżąco zadawać pytania wykładowcy prowadzącemu szkolenie.

 

Czy zapisując się na szkolenie wiesz, kto będzie wykładowcą?


Czy wystarczy informacja, że zajęcia poprowadzi: Wieloletni wykładowca, ekspert i konsultant; Główny specjalista ds. świadczeń emerytalno-rentowych z Centrali ZUS; Prawnik, z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym; Ekspert w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz  doświadczony trener?

 

W Polbi zawsze informujemy o osobach, które prowadzą szkolenie!


  • Zawsze znasz imię i nazwisko wykładowcy prowadzącego szkolenie, na które się zapisujesz.
  • Nie zmieniamy osoby prowadzącej warsztaty czy szkolenie bez poinformowania o tym uczestników.
  • Przed szkoleniem masz czas i możliwość zapoznania się z informacjami o wykładowcy.

 

Zostań naszym wykładowcą – Oferta współpracy


  • Dołącz do grona naszych ekspertów. Zapraszamy do współpracy trenerów i wykładowców. Nawiążemy współpracę z wykładowcami realizującymi szkolenia, wykłady i warsztaty dla firm, jednostek, urzędów i instytucji  o tematyce wchodzącej w zakres naszej specjalizacji.
  • Jesteśmy otwarci na nowości. Jeżeli uważasz, że swoją wiedzą możesz się podzielić z innymi, zaproponuj dziedzinę, w której jesteś specjalistą – czekamy na Państwa propozycje współpracy.
  • Oferty prosimy kierować: biuro@polbi.com.pl