Wykładowcy

Od wielu lat zespół Polbi tworzą ludzie, których pasją jest dzielenie się wiedzą. Motto „Uczymy tego, na czym się znamy” równie dobrze mogłoby brzmieć „Uczymy bo lubimy”. Nasi wykładowcy, trenerzy i prelegenci od 30 lat dostarczają wiedzę na najwyższym poziomie.

 

Poznaj wykładowców Polbi


Oto zespół ekspertów, których misją jest dzielenie się wiedzą. Spotkanie z nimi to okazja do szkolenia się w przyjaznej otwartej atmosferze jak również do wymiany doświadczeń i dyskusji. Poznaj naszych wykładowców: prawa pracy, kadr i płac, księgowości, podatków, farmacji, ochrony zdrowia, Excela.

 

MACIEJ DERWISZ – Urodzony wykładowca


Maciej Derwisz

Polbi – Warszawa. LOGO
 

Maciej Derwisz

Wykładowca z ponad 25 letnim doświadczeniem, ukierunkowany na nowoczesne formy szkolenia oparte na case-study i wykorzystaniu potencjału intelektualnego uczestników szkoleń (tzw. szkoła fińska). Specjalista z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej i podatkowej. Studiował Cybernetykę Ekonomiczną i Rachunkowość w SGPiS obecnie Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Jest ekspertem wykorzystania programu Microsoft Excel i twórcą praktycznego, wspomagającego oprogramowania stosowanego w działach księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Z Polbi związany od ponad 25 lat. W tym czasie przeprowadził dziesiątki szkoleń z zakresu księgowości i praktycznego zastosowania Excela w rachunkowości oraz kadrach i płacach. Uczestniczył w kilkunastu projektach szkoleniowych w ramach środków UE w obszarze rachunkowości i finansów. Szkoli specjalistów w dużych korporacjach, przedsiębiorstwach, kancelariach i biurach rachunkowych. Wśród wielu klientów są takie organizacje jak: PZU S.A. i PZU Życie S.A.  Kancelaria Podatkowa Skłodowscy, MPWiK,  Exide Technologies i Państwowa Agencja Atomistyki. Jest głównym wykładowcą na Kursie Księgowości Polbi, Sprawozdaniu Finansowym i Kursie Główny Księgowy Polbi. Prowadzi również zajęcia w części płacowej Kursu Kadrowo-Płacowego.

Maciej jest wykładowcą powszechnie lubianym, ma niezwykły, naturalny dar przekazywania posiadanej wiedzy. Zajęcia prowadzi w interesujący sposób umiejętnie wiążąc teorię z praktyką. Zawsze perfekcyjnie przygotowany, punktualny, uprzejmy i życzliwy. Posiada wrodzone predyspozycje do bycia idealnym wykładowcą: empatię, cierpliwość i poczucie humoru. Uczestniczki i uczestnicy szkoleń doceniają jego pasję i zaangażowanie.

Oto niektóre opinie:

Brałem udział w kursie na księgowego i jestem pod wrażeniem. Otrzymałem materiały i dużo praktycznej wiedzy. Pan Maciej prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie. Dziękuję

„Fenomenalne wykłady Pana Macieja.

Słucha się z zapartym tchem niczym najlepszy film akcji:)

Szokiem jest fakt, że to tylko … albo aż.. nauka o księgowości.”

„Wspaniale , że wykładowcą jest Pan Maciej Derwisz . Robiłam kurs z podstaw, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest to najlepszy wykładowca rachunkowości z jakim miałam styczność. Bardzo , bardzo polecam ! Ja z pewnością wrócę do Polbi”.

 

AGNIESZKA WAŁĘKA-KALISZCZAK – Podatki, prawo pracy i ZUS


Agnieszka Wałęka-Kaliszczak. Wykładowca, ekspert

Polbi – Warszawa. LOGO

Agnieszka Wałęka-Kaliszczak

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Autorka programów edukacyjnych.

Z Polbi związana od ponad 20 lat. W tym czasie przeprowadziła dziesiątki szkoleń otwartych i zamkniętych z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku PIT. Szkoliła specjalistów miedzy innymi z takich organizacji jak: Ministerstwo Zdrowia, PKP Cargo, Miasto Stołeczne Warszawa, Tramwaje Warszawskie, MPWiK, ZUS. Uczestniczyła w kilkunastu projektach szkoleniowych w ramach środków UE w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Jest główną wykładowczynią na Kursie Kadrowo-Płacowym Polbi, prowadzi również zajęcia na Kursie Księgowości Polbi.

Agnieszka jest wykładowczynią powszechnie lubianą ze względu na jej niezwykły spokój i atmosferę panującą podczas zajęć. Zawsze perfekcyjnie przygotowana, otwarta na dyskusję, gotowa odpowiedzieć na każde pytanie.

I jeszcze jedna z wielu opinii „Uczestniczyłam w kursie kadrowym – prowadzonym przez Panią Agnieszkę – jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, nie tylko ogromną wiedzą i doświadczeniem, którym Prowadząca się z nami dzieliła, ale również sposobem przekazania wiedzy – co jest nie lada wyzwaniem. Bardzo polecam!”

 

KATARZYNA GOSPODAROWICZ – prawo pracy, dokumentacja pracownicza, ZFŚS


Katarzyna Gospodarowicz - Radca prawny. Szkolenia - wykładowca i prelegent.

Polbi – Warszawa. LOGO

Katarzyna Gospodarowicz

Doświadczona prawniczka i wykładowczyni. Specjalizuje się w prawie pracy. Absolwentka prawa w Europejskim Uniwersytecie we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest radcą prawnym wpisaną w 2012r. na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu (Numer wpisu: WR-2402).

Z Pobi związana od 2021 roku. Prowadzi szkolenia otwarte oraz zamknięte dla firm. Szkoli z zakresu prawa pracy, online i stacjonarnie również w siedzibie zamawiającego. Z jej wiedzy i doświadczenia skorzystało wielu specjalistów pracujących w jednostkach samorządu terytorialnego, instytucjach i organizacjach samorządowych a także korporacjach i przedsiębiorstwach.

Kasia jest wykładowczynią cenioną i lubianą, ma doskonały kontakt z uczestnikami szkoleń. Zajęcia prowadzi w interesujący sposób, chętnie wchodzi w dyskusje, żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi. Ponieważ zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do zajęć, od uczestników szkoleń otrzymuje bardzo wysokie noty.

 

ANNA KRÓL-BŁAŻEJEWSKA – Podatki,  rachunkowość, środki trwałe


Anna Król-Błażejewska - Wykładowca i ekspert Polbi

Polbi – Warszawa. Anna Król-Błażejewska, wykładowca

 

Anna Król-Błażejewska

Księgowa, ekspert i specjalista z zakresu podatków, rachunkowości i spraw pracowniczych. Doradca finansowy oraz doświadczony wykładowca. Autorka publikacji dotyczących rachunkowości przedsiębiorstw, jednostek administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Praktyk i właścicielka biura rachunkowego.

Więcej o wykładowcy …

 

 

MAGDALENA ŚWIĄDER – Branża farmaceutyczna


Magdalena Świąder - Wykładowca, szkolenia dla branży farmaceutycznej

Polbi – Warszawa. LOGO

Magdalena Świąder

Magdalena Świąder doradza przedsiębiorcom funkcjonującym na rynku farmaceutycznym, ze szczególnym uwzględnieniem wytwórców i hurtowni farmaceutycznych. Wiedzą i doświadczeniem zawodowym dzieli się z uczestnikami specjalistycznych szkoleń przedstawiając omawiane zagadnienia z perspektywy prawnika-praktyka. Uczestniczy w inspekcjach i audytach oraz odpowiada za bieżące doradztwo, w tym negocjowanie umów.

 

KATARZYNA KĘSIK-OLĘDZKA – Branża farmaceutyczna


Katarzyna Kęsik-Olędzka - Farmaceutka, wykładowca PolbiPolbi – Warszawa. LOGO

Katarzyna Kęsik-Olędzka

Farmaceutka, certyfikowany audytor, szkoleniowiec i doradca koncentrujący się na praktycznych aspektach wytwarzania i dystrybucji produktów leczniczych. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w jednej z największych w Polsce wytwórni produktów leczniczych. Następnie przez wiele lat pracowała w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym. Początkowo sprawowała obowiązki inspektora ds. wytwarzania, następnie  była naczelnikiem Wydziału Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi i Wydziału ds. Sfałszowanych Produktów Leczniczych a ostatecznie pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Nadzoru. W tej roli wskazywała kierunki rozwoju i doskonalenia inspekcji ds. obrotu hurtowego oraz uczestniczyła w pracach nad projektami ustaw i przepisów wykonawczych w dziedzinie farmacji i przeciwdziałania narkomanii. Zajmowała się także szkoleniem innych inspektorów Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego. Przez ponad rok współpracowała z kancelarią prawniczą doradzającą na rzecz sektora life sciences.

 

SZYMON STUDZIŃSKI – Branża life science, wyroby medyczne


Szymon Studziński, adwokat i wykładowca.

Polbi – Warszawa. LOGO

Szymon Studziński

Karierę zawodową rozpoczął w butikowej warszawskiej kancelarii specjalizującej się w Life Sciences, własności intelektualnej i prawie mediów.

Był związany z jedną z największych polskich kancelarii prawnych, gdzie doradzał w zakresie prawa konkurencji oraz dystrybucji, marketingu i promocji produktów regulowanych.

 

 

WALERY ARNAUDOW – Branża farmaceutyczna


Walery Arnaudow Adwokat

Polbi, Walery Arnaudow – wykładowca

Walery Arnaudow

Adwokat z wieloletnim stażem w doradztwie dla producentów z branży farmaceutycznej, hurtowników farmaceutycznych i aptek. Specjalizuje się w tworzeniu struktur dystrybucyjnych i postępowaniach przed inspekcją farmaceutyczną.

Jest reprezentantem jednej z największych organizacji branżowych na spotkaniach z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Farmaceutycznym.

 

 

ALEKSANDRA BIENIEKBranża farmaceutyczna


Aleksandra Bieniek - Aplikantka radcowska, kancelaria MOYERS

Polbi, Aleksandra Bieniek – wykładowca

Aleksandra Bieniek

Radczyni prawna, związana z rynkiem farmaceutycznym.

Wspierała wytwórców, hurtowników i pośredników w postępowaniach prowadzonych przez GIF, w tym w trakcie inspekcji.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z wpływem modeli dystrybucji na weryfikacją autentyczności leków i kompleksowo patrzy na łańcuch dostaw. Bliskie są jej regulacje związane z branżą weterynaryjną.

 

JAN PIETRASZEKBranża farmaceutyczna


Jan Pietraszek - Prawnik

Polbi, Jan Pietraszek – wykładowca

Jan Pietraszek

Jan Pietraszek – Prawnik, QMS Manager, doradza branży farmaceutycznej, prowadzi audyty hurtowni farmaceutycznych, operatorów logistycznych, magazynów dystrybucyjnych oraz firm transportowo-spedycyjnych, ekspert do spraw zintegrowanych systemów zarządzania jakością.

Lider zespołów wdrożeniowych, członek grup eksperckich.

 

NATALIA WIECZORKIEWICZ – Branża Healthcare


Natalia Wieczorkiewicz - Wykładowca

Polbi – Warszawa.

Natalia Wieczorkiewicz

Wykładowczyni od wielu lat związana z ochroną zdrowia. Posiada wykształcenie i wiedzę teoretyczną zdobytą na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Ukończyła zarządzanie w ochronie zdrowia, podyplomowe studia prawa medycznego oraz ochrony danych osobowych. Ale przede wszystkim posiada ogromne doświadczenie praktyczne. Swoją przygodę z placówkami medycznymi rozpoczęła na stanowisku sekretarki medycznej Naczelnej Pielęgniarki w Szpitalu. Następnie pracowała na stanowisku statystyka medycznego, rejestratorki medycznej, Koordynatora ds. rejestracji medycznej oraz dokumentacji medycznej. Od 2018 r. pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Od 2017 r. dzieli się swoją wiedzą z innymi. W Polbi prowadzi szkolenia dla rejestratorek i sekretarek medycznych oraz koordynatorów opieki medycznej. Uczy prowadzenia dokumentacji medycznej i zasad ochrony danych osobowych w placówkach medycznych.

Natalia jest wykładowczynią docenianą przez uczestniczki szkoleń ze względu na posiadaną wiedzę i sposób prowadzenia zajęć. Chętnie odpowiada na pytania, zawsze doskonale przygotowana, nie unika najtrudniejszych zagadnień.

 

PAWEŁ POSTAWSKI – Branża Healthcare


Paweł PostawskiPOLBI – WARSZAWA, Paweł Postawski

Paweł Postawski

Wykładowca specjalizujący się w nowoczesnym zarządzaniu podmiotami leczniczymi. Doktor nauk humanistycznych z pięcioletnim doświadczeniem prowadzącego konwersatoria na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ma dziesięcioletnie doświadczenie pracy w pełno profilowym, dynamicznie rozwijającym się Centrum Onkologii. Brał udziału w implementacji i wdrażaniu Szybkiej Ścieżki Onkologicznej i związanej z nim DiLO, a ostatnio w zadaniach związanych z zagadnieniami Kompleksowej Opieki Onkologicznej (KON-Pierś, KON-Jelito).Od kilku lat pełni funkcję konsultanta do spraw medycznych w kancelarii adwokackiej.

W Polbi szkoli specjalistów zatrudnionych w jednostkach ochrony zdrowia i NFZ. Prowadzi zajęcia z kontraktowania świadczeń i rozliczeń z NFZ, szkolenia dla Koordynatorów Pacjenta Onkologicznego, oraz szkolenia dotyczące zagadnień związanych z Krajową Siecią Onkologiczną.

Paweł jest pasjonatem tego, co robi ma wiedzę, doświadczenie i umie się nimi podzielić. Dodatkowo nieustannie sam się szkoli biorąc udział w wielu projektach edukacyjnych organizowanych między innymi przez Agencję Badań Medycznych, The Global Health Network, czy SGH w Warszawie. Uczestnicy szkoleń są zachwyceni poziomem i sposobem prowadzenia zajęć wystawiając w ankietach najwyższe oceny.

 

MIRELA CHOMONT – Podatki CIT, PIT i VAT


Mirela Chomont - Wykładowca, doradca podatkowy, szkolenia podatkowe.POLBI – WARSZAWA, Mirela Chomont

Mirela Chomont

Radca prawny i doradca podatkowy. Wykładowca, doświadczona trenerka i autorka licznych szkoleń, podczas których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozumienia i praktycznego stosowania przepisów podatkowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pracownik organów administracji skarbowej, współpracowniczka kancelarii prawniczych oraz firm audytorsko-księgowych.

 

 

ANDRZEJ KĘPA – Majątek trwały, inwentaryzacja, ewidencja i amortyzacja środków trwałych


Andrzej Kępa - wykładowca, prelegent. Szkolenia POLBI.Polbi – Warszawa. LOGO

Andrzej Kępa

Wykładowca z ponad 30 letnim doświadczeniem. Ekspert do spraw rachunkowości, majątku trwałego oraz wartości niematerialnych i prawnych. Znawca zagadnień dotyczących ewidencji, klasyfikacji  i amortyzacji środków trwałych. Jest absolwentem Centrum Podyplomowego Kształcenia Pracowników Administracji Państwowej. Ukończył podyplomowe studium rachunkowości w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego (obecnie Akademia Leona Koźmińskiego). Wiedzę praktyczną zdobył pracując na stanowiskach księgowego, głównego księgowego i dyrektora finansowego.

Z Polbi związany od ponad 25 lat. W tym czasie przeprowadził dziesiątki szkoleń z zakresu majątku trwałego i inwentaryzacji. Szkolił specjalistów w dużych korporacjach i przedsiębiorstwach. Prowadzi zajęcia na Kursie „Specjalista do spraw majątku trwałego”.

Andrzej jest wykładowcą powszechnie lubianym i szanowanym ze względu na niesamowitą wiedzę, jaką posiada i umiejętność jej przekazywania. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowany, jednocześnie uprzejmy, życzliwy i dowcipny. Na jego zajęciach nie można się nudzić.  Od uczestników szkoleń niezmiennie od lat otrzymuje najwyższe oceny i opinie. Oto jedna z nich: „Jestem bardzo zadowolona. Szkolenie fachowe, przeprowadzone w sposób przystępny i zrozumiały przez kompetentną osobę. W zakresie merytorycznym wyczerpujące i pozwalające na usystematyzowanie przekazanych informacji. Wrócę.”

 

PAWEŁ TERPIŁOWSKI – Podatki CIT, PIT i VAT


Paweł Terpiłowski – Ekspert podatkowy, wykładowca, radca prawnyPolbi – Warszawa. Paweł Terpiłowski, podatki CIT, PIT i VAT.

Paweł Terpiłowski

Szkoleniowiec z zakresu prawa gospodarczego i podatku VAT. Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę prawniczą zdobył w największych łódzkich kancelariach. Pracował jako autor i redaktor w wydawnictwie prawniczym oraz jako specjalista ds. podatku VAT w międzynarodowej korporacji świadczącej usługi BPO. Jest autorem i współautorem wielu publikacji prawniczych i podatkowych.

W Polbi prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte na zamówienie, online i stacjonarnie, również w siedzibie zamawiającego. Szkoli specjalistów zajmujących się podatkiem VAT i odpowiadających za poprawność faktur.  Z jego wiedzy i doświadczenia korzystają osoby pracujące w korporacjach, instytucjach  i mniejszych przedsiębiorstwach.

Dla Pawła najważniejsze jest zrozumienie tematu oraz potrzeb, dzięki czemu jest wykładowcą odpowiedzialnym i skutecznym. Ucząc stawia na partnerską współpracę, wsparcie i bezpośredni kontakt, dlatego jest wykładowcą lubianym i wysoko ocenianym przez uczestników szkoleń.

 

KAMIL MIŚTAL – Administracja, KPA, sygnaliści (whistleblowing)


Kamil Miśtal

Polbi – Warszawa. LOGO

Kamil Miśtal

Kamil Miśtal to wykładowca akademicki, trener, prawnik w kancelarii prawnej. Jest dyrektorem zarządzającym ds. ochrony danych osobowych w grupie kapitałowej o zasięgu ogólnopolskim. Zajmuje się szkoleniami pracowników urzędów administracji publicznej na szczeblu centralnym i terenowym oraz prawników praktyków, a także pracowników przedsiębiorstw i spółek. Więcej o wykładowcy …

 

 

JOLANTA KOWALSKA – Branża farmaceutyczna


Jolanta Kowalska. Wykładowca i ekspert - Farmacja.

Polbi – Warszawa. LOGO

dr Jolanta Kowalska

Doktor nauk biologicznych w zakresie biochemii. Kilkunastoletni staż pracy w przemyśle farmaceutycznym. Audytor wewnętrzny i zewnętrzny.

Doświadczenie zdobyte w działach: badań i rozwoju, kontroli jakości, zapewnieniu jakości oraz na stanowisku Osoby Wykwalifikowanej i Osoby upoważnionej do zwalniania substancji czynnych.

 

 

MARTA ŁANOCH – Branża farmaceutyczna, kosmetyczna  i żywnościowa


Marta Łanoch – Prawnik, wykładowca, ekspert Polbi

Polbi – Warszawa. LOGO

Marta Łanoch

Marta Łanoch – Prawniczka, doświadczona trenerka, wykładowca. Prowadzi liczne szkolenia i  uczestniczy jako prelegentka na konferencjach dla firm z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i żywnościowej. Założycielka wyspecjalizowanej praktyki prawnej FoodMedLaw, która doradza w zakresie aspektów prawnych produktów kosmetycznych, suplementów diety, a także wyrobów medycznych.

 

 

MARTA MAJSZYK-ŚWIĄTEK – Kosmetyki i branża kosmetyczna


Marta Majszyk-Świątek. Wykładowca, kosmetolog, technolog produkcji kosmetyków.

Polbi – Warszawa. LOGO

Marta Majszyk-Świątek

Kosmetolog i technolog produkcji kosmetyków. Safety Assessor do spraw  produktów  kosmetycznych. Ekspert i praktyk branży kosmetycznej. Wykładowca i trener i nauczyciel akademicki. Aktywny członek Krajowej Izby Kosmetologii. Wykonuje Raporty Oceny Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego i i analizy etykiety kosmetyku, pomaga we wprowadzeniu produktu kosmetycznego na rynek.

 

 

Nasz kadra dydaktyczna to doświadczeni wykładowcy i uznani eksperci!


Nasi wykładowcy to doświadczeni eksperci i praktycy, stawiający sobie za cel przekazanie kompletnej, praktycznej i rzetelnej wiedzy oraz aktualizację Państwa wiadomości. Spotkania z trenerami są także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz uzyskania porad i wskazówek. Podczas szkoleń nawiązujących do zagadnień prawnych prowadzący starają się zapoznać Państwa z najnowszym orzecznictwem sądowym i urzędowymi interpretacjami przepisów.

 

Polbi – Uczymy tego, na czym się znamy. Zapraszamy na szkolenia i kursy


Prowadzimy profesjonalne kursy, specjalistyczne szkolenia, warsztaty komputerowe i seminaria tematyczne. Stawiamy na kształcenie praktyczne. Szkolenia (tradycyjne i szkolenia online) w miarę możliwości prowadzone są w formie warsztatów z dużą ilością przykładów. W razie potrzeby prowadzący szkolenie wspólnie ze słuchaczami dokonuje niezbędnych obliczeń rozwiązując zadania i przykłady. Uczestnicy szkoleń mogą zawsze na bieżąco zadawać pytania wykładowcy prowadzącemu szkolenie.

 

Czy zapisując się na szkolenie wiesz, kto będzie wykładowcą?


Czy wystarczy informacja, że zajęcia poprowadzi: Wieloletni wykładowca, ekspert i konsultant; Główny specjalista ds. świadczeń emerytalno-rentowych z Centrali ZUS; Prawnik, z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym; Ekspert w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz  doświadczony trener?

 

W Polbi zawsze informujemy o osobach, które prowadzą szkolenie!


  • Zawsze znasz imię i nazwisko wykładowcy prowadzącego szkolenie, na które się zapisujesz.
  • Nie zmieniamy osoby prowadzącej warsztaty czy szkolenie bez poinformowania o tym uczestników.
  • Przed szkoleniem masz czas i możliwość zapoznania się z informacjami o wykładowcy.

 

Zostań naszym wykładowcą – Oferta współpracy


➤ Dołącz do grona naszych ekspertów. Zapraszamy do współpracy trenerów i wykładowców. Nawiążemy współpracę z wykładowcami realizującymi szkolenia, wykłady i warsztaty dla firm, jednostek, urzędów i instytucji  o tematyce wchodzącej w zakres naszej specjalizacji.

➤ Jesteśmy otwarci na nowości. Jeżeli uważasz, że swoją wiedzą możesz się podzielić z innymi, zaproponuj dziedzinę, w której jesteś specjalistą – czekamy na Państwa propozycje współpracy.

➤ Oferty współpracy prosimy kierować: biuro@polbi.com.pl