Polbi

Kontraktowanie świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych

Kontraktowanie świadczeń z NFZ, szkolenie

 

Szkolenie o kontraktowaniu świadczeń zdrowotnych

Szkolenie online – Kontraktowanie świadczeń medycznych z NFZ. Zapraszamy na internetowe szkolenie prowadzone na żywo prezentujące proces kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej z NFZ. Podczas spotkania porozmawiamy o zawieraniu z Narodowym Funduszem Zdrowia umów o udzielenie świadczeń medycznych finansowanych ze środków publicznych. Podpowiemy jak skutecznie przejść przez procedurę kontraktowania świadczeń zdrowotnych z NFZ?

Jak skutecznie kontraktować świadczenia zdrowotne z NFZ?


 • Zorganizuj proces kontraktowania świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia w oparciu o sprawdzoną i skuteczną metodologię.
 • Przygotuj się do przezwyciężenia trudności i uniknij błędów, które mogą skutkować odrzuceniem Twojej oferty na świadczenia opieki zdrowotnej w ramach NFZ.
 • Szkolenie ma charakter praktyczny i otwarty oraz pozwoli skutecznie konkurować z innymi świadczeniodawcami zainteresowanymi kontraktami z NFZ.

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniu?


 • W kompleksowy sposób omówimy podstawy prawne i sposoby uzyskiwania umów z NFZ.
 • Praktyczne przykłady pozwolą uniknąć błędów i pułapek przy weryfikacji wymagań oferenta.
 • Zwrócimy uwagę na każdy weryfikowany element oferty ze szczególnym uwzględnieniem wymaganych formularzy oraz oświadczeń i wszelkich załączanych dokumentów.
 • Szkolenie pozwoli zapoznać się także z oprogramowaniem stosowanym przez NFZ w procesie kontraktowania świadczeń zdrowotnych.

Podczas szkolenia omawiamy całościowo proces zawierania umów z NFZ na świadczenia opieki zdrowotnej


Jak krok po kroku zorganizować pracę, sprostać wszystkim wymaganiom zebranym w ofercie i wielu aktach prawnych? Jak przygotować ofertę, która zostanie przyjęta bez zastrzeżeń? W ramach szkolenia przedstawimy praktyczne podejście do problematyki kontraktowania świadczeń medycznych opieki zdrowotnej w oparciu o aktualne regulacje prawne oraz doświadczenie wykładowcy.

Co znajdziesz w programie szkolenia o kontraktowaniu świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia?


 1. Kontraktowanie z NFZ – wprowadzenie w środowisko prawne i omówienie podstaw prawnych regulujących procedury uzyskiwania umów z NFZ.
 2. Propozycja skutecznej metodologii przygotowywania oferty na udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.
 3. Praktyczne omówienie wszystkich aspektów procesu kontraktowania nowych zakresów świadczeń, programów lekowych, poradni specjalistycznych i oddziałów.
 4. Przygotowanie do kontroli oferenta – od weryfikacji uprawnień, oświadczeń i dokumentów oraz doświadczenia personelu po prawidłowe informacje na drzwiach.

 

Kto powinien wziąć udział w szkoleniu?


Udział w zajęciach poświęconych kontraktowaniu z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych rekomendujemy podmiotom wykonującym działalność leczniczą, obecnym i przyszłym świadczeniodawcom NFZ, a w szczególności:

 • kadrze zarządzającej podmiotów leczniczych, odpowiedzialnej za zawieranie umów z NFZ;
 • menadżerom ochrony zdrowia;
 • pracownikom administracji, działów kontraktowania i rozliczeń;
 • lekarzom działającym w ramach prywatnych praktyk lekarskich, którzy chcą zakontraktować część udzielanych przez siebie świadczeń.

 

Jak wyglądają zajęcia o zawieraniu umów z NFZ?


Powinieneś wiedzieć, że nasze szkolenie dotyczące kontraktowania świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia to:

 • ciekawe zajęcia online na żywo w czasie rzeczywistym,
 • bezpośredni kontakt z wykładowcą podczas szkolenia,
 • możliwość zadawania na bieżąco pytań i zgłaszania sugestii,
 • bezpłatny komplet materiałów szkoleniowych dla każdego uczestnika,

Chcesz poznać wykładowców, zobacz zakładkę – Osoba prowadząca.

 

Potrzebujesz więcej informacji o szkoleniu?


448 zł548 zł
Cena promocyjna obowiązuje do 2/26/2024r. pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych.
Zapisz się na szkolenie
Termin
28 lutego 2024
Środa, w godz. 10:00-13:00
Lokalizacja
Szkolenie online na żywo
Osoba prowadząca
Paweł Postawski
Uczymy tego, na czym się znamy.