Warszawa – Central Tower

Central Tower – Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81. Baza szkoleniowa Polbi w pobliżu Dworca Centralnego. Szkolenia prowadzimy w salach wykładowych Centrum Konferencyjnego As-Bud na 15 lub 25 piętrze.

 

Central Tower, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81


Central Tower - Centrum Konferencyjne. Szkolenia i kursy w Warszawie - Aleje Jerozolimskie 81.

 

CENTRAL TOWER

Budynek Central Tower usytuowany w Warszawie u zbiegu Alei Jerozolimskich i ulicy Tytusa Chałubińskiego.

Idealnie zlokalizowane miejsce w ścisłym centrum miasta. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego.

Kursy i szkolenia organizowane przez firmę Polbi w Warszawie odbywają się w salach wykładowych Centrum Konferencyjnego As-Bud na 15 lub 25 piętrze budynku Central Tower.

 

 

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81 – Sprawdź, jak trafić na szkolenie?


 

Central Tower u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Tytusa Chałubińskiego


Central Tower usytuowany jest u zbiegu Alei Jerozolimskich i ulicy Tytusa Chałubińskiego. Wejście do budynku znajduje się od strony ul. Chałubińskiego. Windy zlokalizowane są po lewej stronie od wejścia. Oprócz informacji o szkoleniach wyświetlanych na monitorach informacji udzielają pracownicy recepcji.

 

Central Tower u zbiegu Alei Jerozolimskich i ulicy Tytusa Chałubińskiego.

 

Atuty sal wykładowych w Central Tower


Central Tower zapewnia: pełne wyposażenie dydaktyczne sal szkoleniowych, (każda z sal wyposażona jest w: stoły, krzesła – możliwość zmiany układu sali; ekran, projektor (VGA, HDMI); flipchart, papier, mazaki; tablica whiteboard, mazaki, stałe łącze z Internetem (WiFi), dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia sali; klimatyzacja, wentylacja – z regulacją w sali wykładowej; wieszak na odzież), udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, dogodny dojazd – samo centrum miasta.

 

Galeria – Central Tower, Centrum Konferencyjne As-Bud


Centrum Konferencyjne As-Bud, budynek Central Tower. Sala Nr 2, piętro 15. Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81.

 

Centrum Konferencyjne As-Bud, budynek Central Tower. Sala Nr 2, piętro XV. Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81.

 

Centrum Konferencyjne As-Bud, budynek Central Tower. Sala Nr 3, piętro 15. Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81.

 

Central Tower. Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81. Centrum Konferencyjne As-Bud, Sala C, piętro 25.

 


Kilka kroków od dworców kolejowych. Nieopodal budynku Central Tower zlokalizowane są dworce: PKP „Warszawa-Centralna”, PKP Warszawa-Śródmieście”, WKD „Warszawa-Śródmieście” – wygoda dla przybywających na szkolenia z odległych miejscowości.

 


W pobliżu dwie linie metra. Nieopodal przebiegają dwie linie metra: M1 – stacja metra „CENTRUM”, M2 – stacja metra „RONDO ONZ”.

 


Komunikacyjne centrum miasta. W obręb ścisłego centrum Warszawy docierają liczne linie tramwajowe, linie autobusowe, Szybka Kolej Miejska (SKM). Łatwy dojazd, dogodna komunikacja z podwarszawskimi miejscowościami.

 


Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. W centrum Warszawy obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPNP). Nieopodal usytuowane są parking wokół gmachu PKiN i parking w centrum handlowym Złote Tarasy.