Natalia Wieczorkiewicz – Ekspert Branży Healthcare

Natalia Wieczorkiewicz to ekspert, praktyk i wykładowca od lat związana z ochroną zdrowia. Posiada zarówno wykształcenie i wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim dysponuje ogromnym doświadczeniem praktycznym.

Natalia Wieczorkiewicz – Ekspert branży healthcare


Natalia Wieczorkiewicz - Wykładowca

Polbi - Warszawa. Anna Lignar

 

NATALIA WIECZORKIEWICZ

Natalia Wieczorkiewicz jest absolwentką m.in. Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu.

Ukończyła studia w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia, podyplomowe studia w zakresie prawa medycznego oraz podyplomowe studia w zakresie ochrony danych osobowych.

Jest związana z branżą medyczną od 2012 roku. Bogatą wiedzę praktyczną i umiejętności zdobywała pracując m.in. jako manager ośrodka rehabilitacji, koordynator do spraw rejestracji oraz dokumentacji medycznej, sekretarka medyczna i statystyk medyczny.

Natalia Wieczorkiewicz – Wykładowca


Natalia Wieczorkiewicz  jako wykładowca dzieli się swoją wiedzą prowadząc od wielu lat liczne szkolenia dotyczące m.in.:

  • dokumentacji medycznej,
  • ochrony danych osobowych w placówkach medycznych,
  • przestrzegania przepisów RODO w podmiotach leczniczych,
  • jakość w obsłudze pacjenta,
  • opieki koordynowanej na poziomie POZ
  • specjalistyczne kursy dla rejestratorek medycznych.

Bieżące  zajęcia dedykowane kierującym lub zarządzającym podmiotami leczniczymi oraz szkolenia dla pracowników placówek medycznych można znaleźć w kategorii naszych szkoleń – Ochrona zdrowia.