Polbi

DPD w hurtowni farmaceutycznej weterynaryjnych produktów leczniczych

Szkolenie o DPD - Hurtownia weterynaryjna

Szkolenie dla weterynarii, DPD w hurtowni weterynaryjnej

Chcemy zaprosić Cię w podróż po świecie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (DPD) w weterynaryjnej branży farmaceutycznej. Dzięki naszemu szkoleniu online zgłębisz kluczowe aspekty zarządzania jakością, nadzoru nad dokumentacją i wszystkich procesów związanych z obsługą produktów leczniczych weterynaryjnych.

W trakcie szkolenia zapoznamy uczestników zajęć z zakresem wymagań DPD stawianych hurtowniom weterynaryjnym w logistyce farmaceutyków dla zwierząt. Na gruncie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w dystrybucji hurtowej leków weterynaryjnych omówimy znaczenie poszczególnych kluczowych procesów transportu i magazynowania produktów leczniczych dla zwierząt.

Szkolenie dotyczy dobrych praktyk i skutecznej realizacji wymagań dla procesów dystrybucji hurtowej weterynaryjnych produktów leczniczych objętych systemem jakości DPD. Powiemy, jak wygląda praktyczna realizacja wymagań DPD, organizacja systemu jakości w podmiotach funkcjonujący na poziomie hurtowego obrotu łańcucha dostaw weterynaryjnych produktów leczniczych i działań operacyjnych w przypadku leków dla zwierząt.

Jak wdrożyć DPD w hurtowni weterynaryjnej?


Szkolenie skierowane do osób posiadających doświadczenie w obszarze jakości, obrotu hurtowego produktami i regulacji DPD. Zapraszamy na praktyczne szkolenie uczące jak powinno wyglądać wdrażanie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w hurtowni farmaceutycznej, pokazujące gdzie można napotkać trudności, jakie są ryzyka i szanse, które mogą się pojawić w trakcie realizacji wymagań DPD. Podczas szkolenia uczestnik zdobędzie wiedzę w zakresie opracowania oraz wdrożenia wymagań DPD w hurtowni farmaceutycznej produktów leczniczych weterynaryjnych.

O czym będziemy rozmawiać na szkoleniu z DPD?


System jakości

Rozpoczniemy od struktury organizacyjnej, procesów, oraz kontroli zmian w kontekście DPD. Analiza ryzyka i przeglądy zarządcze również będą częścią naszych dyskusji.

Personel hurtowni farmaceutycznej

Przejdziemy przez kluczowe role w hurtowni farmaceutycznej, włączając w to funkcję Osoby Odpowiedzialnej jak również kluczowego personelu. Nasze szkolenie przygotuje Cię do skutecznego zarządzania zespołem oraz egzekwowania wymogów DPD.

Nadzór nad dokumentacją w systemie jakości

Tworzenie, nadzór a także archiwizacja dokumentacji jakościowej stanowią integralną część DPD. Na naszych zajęciach omówimy najlepsze praktyki w tym zakresie oraz jak efektywnie zarządzać dokumentacją.

Kluczowe procesy w hurtowni farmaceutycznej

Przeanalizujemy kluczowe procesy w hurtowni farmaceutycznej, od przyjęcia i przechowywania, po procedury wydawania, reklamacji i transportu. Zapewniamy praktyczne wskazówki i strategie na każdym etapie procesu.

Pomieszczenia, sprzęt oraz systemy DPD

Nasze szkolenie obejmuje także kwalifikację pomieszczeń, przegląd i serwis urządzeń, walidację systemów, zapewniając kompleksowe zrozumienie i umiejętności niezbędne do zapewnienia zgodności z DPD.

Reklamacje i sfałszowane produkty lecznicze

Procedury reklamacji, zwrotów, postępowanie w przypadku sfałszowanych produktów są kluczowe dla utrzymania wysokich standardów DPD. Na szkoleniu omówimy jak efektywnie zarządzać tymi aspektami.

Inspekcja weterynaryjna w hurtowni farmaceutycznej

Podczas naszych zajęć omówimy listę kontrolną inspekcji weterynaryjnej, przygotowując Cię do skutecznego spełnienia wymagań DPD podczas inspekcji.

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie DPD powstało z myślą o osobach związanych z przemysłem farmaceutycznym, przemysłem weterynaryjnym, hurtowniami farmaceutycznymi produktów leczniczych weterynaryjnych, weterynarią oraz operatorach logistycznych. Zajęcia są dla każdego, kto troszczy się o jakość i bezpieczeństwo. Ze szkolenia najwięcej skorzystają:

 • Osoby Odpowiedzialne (w hurtowni farmaceutycznej produktów leczniczych weterynaryjnych)
 • Specjaliści ds. jakości
 • Kierownicy Magazynu
 • Kierownicy dystrybucji
 • Pracownicy operatora logistycznego
 • Lekarze weterynarii pracujący w firmach posiadających hurtownie farmaceutyczną produktów leczniczych weterynaryjnych

Omówimy tu zarówno podstawowe, jak i zaawansowane aspekty Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (DPD). Niezależnie na jakim jesteś poziomie, na naszym szkoleniu nauczysz się czegoś nowego.

Jakie są korzyści ze szkolenia z DPD dla weterynarii?


Dlaczego warto dołączyć do naszej grupy? Odpowiedź jest prosta: zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale także umiejętności, które przydadzą się w codziennej pracy.

 • Udział w szkoleniu pozwoli na zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie DPD, uzyskasz pełne zrozumienie i praktyczne umiejętności w zakresie DPD.
 • Poznasz wymagania Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej dotyczące przedsiębiorców prowadzących obrót hurtowy weterynaryjnymi produktami leczniczymi, podniesiesz jakości zarządzania i bezpieczeństwa procesów.
 • Nabędziesz umiejętność wykorzystania DPD w modelu dystrybucji realizowanym przez hurtownie weterynaryjne w celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz zapewnienia bezpieczeństwa produktu (lek weterynaryjny).
 • Będziesz świadomy odpowiedzialności za jakość produktu leczniczego i postępowania w przypadku wstrzymania, wycofania, reklamacje w odniesieniu do weterynaryjnych produktów leczniczych.
 • Uzyskasz praktyczne wskazówki i strategie przygotowane przez doświadczonego praktyka.

Jak wyglądają zajęcia dla hurtowni weterynaryjnych?


Warto wiedzieć, że nasze szkolenie o wdrażaniu i realizacji Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w hurtowni weterynaryjnej to:

 • ciekawe zajęcia online na żywo w czasie rzeczywistym,
 • konkretna i rzetelna wiedza o funkcjonowaniu DPD w weterynaryjnej dystrybucji hurtowej,
 • bezpośredni kontakt z wykładowcą podczas szkolenia,
 • możliwość zadawania na bieżąco pytań i zgłaszania sugestii,
 • bezpłatny komplet materiałów szkoleniowych dla każdego uczestnika,
 • po ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Chcesz poznać wykładowcę, zobacz zakładkę – Osoba prowadząca.

Wykaz omawianych zagadnień znajdziesz w zakładce – Program.

 

Potrzebujesz więcej informacji o szkoleniu?


780 zł980 zł
Cena promocyjna obowiązuje do 6/7/2024r. pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych.
Zapisz się na szkolenie
Termin
10 czerwca 2024
Poniedziałek, w godz. 10:00-15:00
Lokalizacja
Szkolenie online na żywo
Osoba prowadząca
Maksymilian Walak
Uczymy tego, na czym się znamy.