Szkolenie dotyczące zarządzania ryzykiem jakości w hurtowni farmaceutycznej to bardzo dobra okazja do poznania teoretycznych i praktycznych aspektów przeprowadzenia procesu zarządzania ryzykiem poczynając od poznania definicji i pojęć poprzez wskazanie konieczności dokonywania analizy i oceny ryzyka oraz wdrożenia schematów postępowania z ryzykiem.
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jakie są wymagania DPD w zakresie zarządzania ryzykiem jakości i jakich narzędzi oraz metod zarządzania ryzykiem jakości użyć a także jak dokumentować prowadzone działania.
Dzięki przedstawieniu różnych metod i narzędzi zarządzania ryzykiem uczestnik szkolenia pozna i będzie potrafił zastosować je podczas zarządzania ryzykiem w praktyce. Będzie mógł także zweryfikować swoje procedury zarządzania ryzykiem w kontekście wymagań DPD oraz praktycznej realizacji procesu.
Na szkolenie dostarczające wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem zapraszamy:
Szkolenie dotyczące zarządzania ryzykiem jakości to:
Tematyka szkolenia: Praktyczne aspekty zarządzania ryzykiem jakości w hurtowni farmaceutycznej
Wykładowca: Ekspert i praktyk – Michał Gała
Czas szkolenia: 4 godziny zegarowe z przerwami, zajęcia online na żywo
Certyfikat: Otrzymujesz imienne zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu
Faktury: Nie pobieramy przedpłat ani zaliczek przed szkoleniem – Płatności
Materiały szkoleniowe: W cenie szkolenia materiały w postaci elektronicznej
Placówka oświatowa: Zobacz nasze zaświadczenia i wpisy w rejestrach
Szkolenia wewnętrzne: Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb – Szkolenie na zamówienie
Kontakt: Polbi – Warszawa, tel. 721 547 750, formularz kontaktowy, e-mail: biuro@polbi.com.pl
Program opracował ekspert i praktyk - Michał Gała
Organizator szkolenia o zarządzaniu ryzykiem jakości – Polbi, Warszawa
MICHAŁ GAŁA
Ekspert w obszarze wdrażania, nadzorowania i monitorowania systemów jakości, niezależny konsultant, audytor, szkoleniowiec.
Michał Gała to mgr inż. technologii chemicznej z szerokim doświadczeniem w obszarze wdrażania, nadzorowania i monitorowania systemów jakości opartych na Dobrej Praktyce Wytwarzania i Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej produktów leczniczych i substancji czynnych.
Prowadzi audyty w zakresie wymagań DPW, DPD oraz w zakresie zgodności z wymaganiami norm ISO 9001 oraz ISO 15379. Przeprowadził już ponad 200 audytów w tym zakresie.
Zajmuje się również przygotowywaniem wytwórni, hurtowni farmaceutycznych oraz ich systemów jakości do inspekcji organów kompetentnych.
W ramach stałej współpracy z klientami prowadzi działania związane z opracowywaniem analiz ryzyka, poszukiwaniem przyczyn odchyleń, planowania działań CAPA, oceną zmian, kwalifikacją i walidacją, przeglądem i tworzeniem nowych procedur i instrukcji.
Prowadzi także szkolenia dla wytwórców i importerów produktów leczniczych oraz wytwórców substancji czynnych z wymagań prawnych i jakościowych z uwzględnieniem praktycznych aspektów funkcjonowania systemów jakości.
Doświadczenie i umiejętności zdobywa i doskonali w ramach współpracy z wytwórcami i dystrybutorami produktów leczniczych i substancji czynnych. Pracował również w organach Państwowej Inspekcji Farmaceutycznej, w tym w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym.
Sprawdź na czym polega zarządzanie ryzykiem. Poznaj praktyczne podejście, sprawdź najczęściej wykorzystywane metody prowadzenia analizy i oceny ryzyka oraz dowiedź się, jak stosować narzędzi zarządzania ryzykiem w hurtowniach farmaceutycznych.
Podczas zajęć przywołamy, omówimy i przeanalizujemy przepisy dotyczące zarządzania ryzykiem jakości zawarte w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.
Zapraszamy do udziału w pozostałych szkoleniach z obszaru - Farmacja
To szkolenie może być zorganizowane na zamówienie.
Zapraszamy do kontaktu:
Telefon: 721 547 750
E-mail: biuro@polbi.com.pl.