Polbi

Kurs rachunkowości – Zostań księgowym!

Kurs Księgowości Polbi dla osób początkujących


Nasz kurs rachunkowości dla samodzielnych księgowych to szkolenie od podstaw. Jest to kompleksowe szkolenia z rachunkowości dla osób początkujących. Kurs przygotowuje do pracy w działach finansowo-księgowych na stanowisku księgowego i samodzielnego księgowego oraz do pracy w biurze rachunkowym.

 

Zajęcia z księgowości prowadzimy już ponad 25 lat

Kurs dla przyszłych księgowych oparty jest na bazie ponad 25 lat doświadczeń. Szkolenie jest polecane przez naszych uczestników. Uważamy, że proponujemy najkorzystniejszą cenę na rynku za kursu księgowości z tak bogatym programem i kompletem wiadomości.

 

Kurs księgowości to szkolenia dla osób początkujących

Kurs księgowości prowadzony jest całkowicie od podstaw. Szkolenia z rachunkowości kierowany są do osób początkujących, które nigdy nie miały (bądź w niewielkim stopniu) do czynienia z księgowością. Na zajęcia zapraszamy również do pracowników działów księgowości, finansów, rachuby, kadr i płac, pracowników biur rachunkowych, absolwentów uczelni i szkół ekonomicznych, którzy pragną odświeżyć lub rozszerzyć praktyczną wiedzę z zakresu rachunkowości.

 

Komplet niezbędnej wiedzy i praktycznych umiejętności

Bardzo bogaty program kursu księgowości daje gwarancję zdobycia wszystkich umiejętności zawodowych niezbędnych w pracy na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości, księgowego lub samodzielnego księgowego. Nie dzielimy procesu nauki na kolejne poziomy, co zmuszałoby naszych kursantów do udziału w szkoleniach na następne stopnie zaawansowania. Jeden kurs to komplet niezbędnej wiedzy i umiejętności zawodowych.

 

Kogo zapraszamy na zajęcia z rachunkowości

Szkolenie z zakresu pełnej rachunkowości przygotowuje do podjęcia pracy w działach finansowo-księgowych na różnych stanowiskach (m. in. kontysty, pomocy księgowej, samodzielnego księgowego czy księgowego bilansisty) w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

 

Nowy zawód, lepsza praca – Zdobądź ceniony zawód

Zapraszamy na kurs i życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Komplet informacji o Kursie Księgowości Polbi znajdziesz na nasze stronie internetowej.

 

Polbi – Działamy na rynku szkoleń od wielu lat

Nasz propozycja edukacyjna to nie tylko Kurs Księgowości Polbi.

Polecamy Państwa uwadze również pozostałe nasze kursy i szkolenia dotyczące tematyki:

oraz ciekawe zajęcia prowadzone podczas warsztatów dla księgowych.

 

Polecamy szkolenie

Kurs Księgowości Polbi

20 stycznia 2024 - 7 kwietnia 2024
Soboty i niedziele w godz. 9:00-15:45
Kurs księgowości online
2380 zł2580 zł
Cena promocyjna obowiązuje do 1/18/2024r. pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych.