Polbi

Kurs rachunkowości – Zostań księgowym!

Kurs Księgowości Polbi dla osób początkujących

 

Nasz kurs księgowości to szkolenie od podstaw. Jest to kompleksowe szkolenia z rachunkowości dla osób początkujących. Kurs przygotowuje do pracy w działach finansowo-księgowych na stanowisku księgowego i samodzielnego księgowego oraz do pracy w biurze rachunkowym. Kurs dla przyszłych księgowych oparty jest na bazie ponad 25 lat doświadczeń. Szkolenie jest polecane przez naszych uczestników. Uważamy, że proponujemy najkorzystniejszą cenę na rynku za kursu księgowości z tak bogatym programem i kompletem wiadomości.

 

Kurs księgowości dla osób początkujących


Kurs księgowości prowadzony jest całkowicie od podstaw. Szkolenia z rachunkowości kierowany są do osób początkujących, które nigdy nie miały (bądź w niewielkim stopniu) do czynienia z księgowością. Na zajęcia zapraszamy również do pracowników działów księgowości, finansów, rachuby, kadr i płac, pracowników biur rachunkowych, absolwentów uczelni i szkół ekonomicznych, którzy pragną odświeżyć lub rozszerzyć praktyczną wiedzę z zakresu rachunkowości.

 

Jeden kurs – komplet niezbędnej wiedzy i praktycznych umiejętności


Bardzo bogaty program kursu księgowości daje gwarancję zdobycia wszystkich umiejętności zawodowych niezbędnych w pracy na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości, księgowego lub samodzielnego księgowego. Nie dzielimy procesu nauki na kolejne poziomy, co zmuszałoby naszych kursantów do udziału w szkoleniach na następne stopnie zaawansowania. Jeden kurs to komplet niezbędnej wiedzy i umiejętności zawodowych.

 

Kogo zapraszamy na zajęcia z rachunkowości


Szkolenie z zakresu pełnej rachunkowości przygotowuje do podjęcia pracy w działach finansowo-księgowych na różnych stanowiskach (m. in. kontysty, pomocy księgowej, samodzielnego księgowego czy księgowego bilansisty) w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

 

Nowy zawód, lepsza praca – Zdobądź ceniony zawód


Zapraszamy na kurs i życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Na nasze stronie internetowej znajdziesz komplet informacji o Kursie Księgowości Polbi.

 

Polbi – Działamy na rynku szkoleń od wielu lat


Nasz propozycja edukacyjna to nie tylko Kurs Księgowości Polbi. Polecamy Państwa uwadze również pozostałe nasze kursy i szkolenia z prawa podatkowego, prawa pracy i warsztaty dla księgowych.