Kursy Polbi

Kursy Polbi – Kurs księgowości, Kurs Główny Księgowym, Kurs Kadry i Płace, obsługa Programu Płatnik, sprawozdanie finansowe i szkolenie - Specjalista do spraw majątku trwałego.

W naszej działalności koncentrujemy się na kursach przygotowujących do pracy w księgowości, działach finansowych i kadrowo-płacowych oraz komórkach organizacyjnych zajmujących się ewidencją środków trwałych. Pomagamy zdobyć zawodu księgowego, tytuły specjalisty ds. rachunkowości, specjalisty do spraw wynagrodzeń, specjalisty ds. kadr czy specjalisty do spraw majątku trwałego. Na ofertę naszych kursów składają się: kurs księgowości oraz kurs główny księgowy, kurs o sporządzaniu sprawozdań finansowych, kurs kadry i płace oraz kurs dla specjalistów ds. środków trwałych.

Kurs Księgowości Polbi + Symfonia - Od podstaw do księgowego. Podczas kursu pełnej księgowości teoria to tylko wstęp do zajęć praktycznych prowadzonych od podstaw do samodzielnego księgowego. Wystarczy udział w jednym kursie gdyż właśnie to szkolenie pozwala zdobyć komplet niezbędnych wiadomości i nabyć umiejętności wymagane do prowadzenia księgowości w firmie - uczymy zawodu.

W szkoleniu z księgowości mogą uczestniczyć osoby początkujące niemające dotychczas kontaktu z rachunkowością ale pragną rozpocząć pracę w księgowości i z zawodem księgowej lub księgowego wiążą swoje przyszłe plany rozwoju zawodowego. Naukę księgowości rozpoczynamy od pojęcia konta, pokazujemy na czym polega praca księgowego oraz uczymy wszystkiego by bez obaw właściwie sporządzić bilans i rachunek zysków i strat. Na koniec zajęcia z obsługi programu Symfonia F-K. Uczestnik szkolenia z rachunkowości praktycznej może zdobyć ceniony certyfikat zawodowy - Księgowy (kod zawodu: 331301). Sprawdź terminy i promocje

Kurs Główny Księgowym Polbi - Wyższy wymiar rachunkowości dla praktyków. Jeżeli pracujesz już w księgowości ale masz zamiar poszerzyć swoją wiedzę i potrzebujesz zdobyć nowe umiejętności, zdajesz sobie sprawę z tego, że masz braki w bardziej zaawansowanych księgowaniach, a może planujesz zmianę pracy lub awans. Kurs dla głównych księgowych to krok w dobrym kierunku. Zapisz się na kurs już teraz. Zobacz dostępne terminy.

Kurs: Sprawozdanie finansowe w praktyce księgowej - Dowiesz się, jak prawidłowo sporządzić? Chcesz bez stresu i prawidłowo sporządzić sprawozdanie finansowe (e-sprawozdanie)? Można powiedzieć, że sprawozdanie finansowe to tylko konieczność  przygotowania kilka dokumentów: bilansu, rachunku zysków i strat oraz informacji dodatkowej. Niby proste ale jak wyceniać składniki majątku na potrzeby bilansu, jak ustalić wynik finansowy i jakie zasady obowiązują przy tworzeniu informacji dodatkowej? Podczas 32 godzin nauki online na żywo poznasz odpowiedzi na te wszystkie pytania i będziesz umiał samodzielnie sporządzisz sprawozdanie finansowe. Na zakończenie otrzymasz certyfikat z kodem zawodu 241103 - Specjalista ds. rachunkowości. Zobacz, kiedy startuje kolejny kurs?

Akademia Rachunkowości Polbi, szkolenia dla księgowych  – Poszerzaj horyzonty zawodowe. Okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu rachunkowości są szkolenia pozwalające uzupełnić wiadomości a także specjalistyczne warsztaty dla księgowych prowadzone w ramach Akademii Rachunkowości. To tematyczne warsztaty dla księgowych pozwalające zgłębić konkretne zagadnienia, dające możliwość poznania nowych rozwiązań problemów napotykanych w księgowości oraz poznania nowych obszarów rachunkowości. Sprawdź, co aktualnie mamy w ofercie?

Specjalistyczne, kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy w działach kadr i płac. W ramach prowadzonych szkoleń skupiamy się także na zajęciach dla osób mających zamiar lub potrzebę zdobycia kompetencji zawodowych niezbędnych gdy chodzi o zatrudnienie w działach kadr, płac lub HR. Dodatkowo oprócz kursu kadrowo-płacowego i zajęć komputerowych z obsługi programu Płatnik oferujemy specjalistyczne szkolenia z obszaru prawa pracy i zagadnień dotyczących prowadzenia rozliczeń z ZUS.

Kurs Kadry i Płace + Program Płatnik. Zostań "Kadrowcem" - Skorzystaj z szansy by stać się specjalistką ds. Kard i Płac. Bogaty program kursu kadrowo-płacowego obejmuje 120 godzin zajęć (moduł kadrowy - 80 h, moduł płacowy 40 h). Szkolenie z zakresu kadr i płac kompleksowo przygotowuje do zadań stawianych przez pracodawców i pozwala na zdobycia wszystkich umiejętności zawodowych niezbędnych do pracy na stanowisku specjalisty do spraw kadr i specjalisty do spraw płac. Po zdaniu egzaminu otrzymasz dwa tytuły: Specjalista ds. wynagrodzeń i Specjalista ds. kadr poświadczone certyfikatem zawodowym (kody zawodu: 242307 i 242310). Optymalny czas i koszt szkolenia, możliwość płatności ratalnej.

Program Płatnik bez tajemnic – Co musisz wiedzieć korzystając z Płatnika? Pomagamy zrozumieć zasady funkcjonowania rozliczeń z ZUS i uczymy obsługi Programu Płatnik. W zajęciach z Płatnika uczestniczysz w trakcie Kursu Kadry i Płace Polbi lub w ramach oddzielnych zajęć - Program Płatnik (szkolenie od podstaw). Będziesz wiedział, jak sprawnie poruszać w Płatniku, poznasz jego funkcje, będziesz umiał zarejestrować ubezpieczonych, bez trudu stworzysz dokumenty zgłoszeniowe oraz nabędziesz umiejętność wysyłania i korygowania deklaracji ZUS. Wystarczą tylko dwa dni by w pełni przygotować się do pracy z najnowszą wersją programu Płatnik.

Szkolenia i kursy zarządzania majątkiem trwałym (środki trwałe i WNIP). Integralnym uzupełnieniem proponowanych szkoleń są zajęcia dla specjalistów do spraw majątku trwałego (środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych).

Szkolenie - Specjalista do spraw majątku trwałego. Kompleksowy kurs od podstaw. Praktyczna wiedza i doświadczenie ekspertów o zasadach wyceny i ewidencji środków trwałych zgodne z KSR, amortyzowaniu i umarzaniu majątku trwałego, o sposobach i terminach przeprowadzania inwentaryzacji i rozliczaniu koszty ulepszenia czy remontu środka trwałego oraz prawidłowym postępowaniu z inwestycjami i rozliczeniami  międzyokresowymi na gruncie prawa bilansowego i podatkowego.

Czas na zmiany, czas na nowy zawód. Pomagamy zdobywać wiedzę i nowe kompetencje. Jeżeli dotychczas nie zajmowałeś się sprawami kadrowymi lub zagadnieniami płacowymi, nie miałeś nic wspólnego z księgowością, nie byłeś odpowiedzialny za prowadzenie ewidencji środków trwałych a chcesz posiąść kompetencje by wykonywać te profesje, a może czujesz, że właśnie teraz jest ten czas by poprowadzić własną firmę i przyszła pora zdobyć potrzebną wiedze i umiejętności to zapraszamy na nasze kursy.

Zapraszamy na nasze kursy zawodowe

Zespół Polbi – Warszawa